Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kış koleksiyonları görücüye çıktı
Kış koleksiyonları görücüye çıktı
İSTANBUL Moda Haftası’nın ikinci gününe de teröre karşı protestolar damgasını vurdu.
Yaşam 17 Mart 2016 - 23:16

Tarkan ABDULLAHOĞLU

İSTANBUL Moda Haftası'nın ikinci gününe de teröre karşı protestolar damgasını vurdu. Modacı Deniz Berdan, kızı Begüm Berdan'la birlikte düzenlediği DB Berdan markasının sonbahar kış kreasyonlarını tanıttığı defilenin sonuna elinde ‘Teröre Hayır' yazılı pankartla çıktı. DB Berdan'ın yönetmen Stanley Kubrick'in ‘Otomatik Portakal' filminden ilham aldığı ‘Ultra Violence' adlı koleksiyonunu Zorlu Center'daki defilede izlemeye iş, cemiyet ve sanat dünyasından çok sayıda tanınmış isim katıldı. Moda Haftası'nda ayrıca Raşit Bağzıbağlı, Selma State, Murat Aytulum gibi modacılar da defile düzenlediler.

Deniz Berdan defilesinin izleyicileri arasında ön sıralarda bulunan manken Çağla Şıkel, “Çocukları evde bıraktım, İstanbul Moda Haftası'nı yerinde izlemeye geldim” diye konuştu.Deniz Akkaya, Bağzıbağlı'nın bir elbisesiyle defileyi izlerken frikik vermemek için çaba harcadı.Bağzıbağlı defilesinde başmankenlik yapan Demet Kutluay'ı eşi İbrahim Kutluay ön sıradan izledi.