Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiteboard’un dünya devleri Akyaka’da yarışacak
Kiteboard’un dünya devleri Akyaka’da yarışacak
2017 Dünya Kiteboard Ligi’nin Türkiye Ayağı, dünya çapında spor organizasyonlarına imza atan Race Marketing Management tarafından 5-8 Ekim 2017 tarihleri arasında Gökova Akyaka’da düzenleniyor.
Yaşam 15 Eylül 2017 - 17:02

Farklı disiplinlerde küresel spor organizasyonları gerçekleştiren Race Marketing Management, kiteboard sporunun en büyük organizasyonu olan Dünya Kiteboard Lig Şampiyonluğu'nun Türkiye ayağını, 5-8 Ekim 2017 tarihleri arasında Volkswagen Amarok'un ana sponsorluğunda Gökova Akyaka'da düzenleniyor. WKL Amarok Dünya Kupası Akyaka adıyla düzenlenecek şampiyonaya 19 ülkeden 40 sporcu katılacak. Dünya turunun önemli bir durağı olan etkinlikte Türk sporcular da yarışacak. Şampiyonada dereceye giren sporculara kiteboard branşının en yüksek para ödülü verilecek. Sporseverler ise organizasyonu dört gün boyunca internet üzerinden canlı olarak izleyebilecekler.

ŞAMPİYONLARIN YARIŞI

WKL Amarok Dünya Kupası Akyaka'da dünyanın en güçlü profesyonel sporcuları yarışacak. Akyaka'da yarışacak sporcular arasında 5 kez dünya şampiyonu Aaron Hadlow, iki kez dünya şampiyonu Youri Zoon, 2013 dünya şampiyonu Alex Pastor, 2015 dünya şampiyonu Liam Whaley ve 2016 dünya şampiyonu Carlos Mario da yer alıyor.

Şampiyonanın kadın kiteboard sporcuları arasında ise iki kez dünya şampiyonu Bruna Kajiya, iki kez dünya şampiyonu Rita Arnaus, üç kez ulusal şampiyon Hannah Wihiteley, 2016 dünya üçüncüsü Annabel Van Westerop ve ulusal şampiyon Paula Novotna bulunuyor.

Son güncelleme: 14:20 - 19.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.