Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kuzenlerimin eskilerini giyerek büyüdüm!
Kuzenlerimin eskilerini giyerek büyüdüm!
Ünlü izdivaç programı sunucusu Zuhal Topal, Anneler Günü’nde katıldığı bir etkinlikte samimi açıklamalar yaptı.
Yaşam 10 Mayıs 2016 - 02:26

Ünlü izdivaç programı sunucusu Zuhal Topal, Anneler Günü'nde katıldığı bir etkinlikte samimi açıklamalar yaptı. Topal, zor günler yaşadığını anlatırken bir dönem kuzenlerinin küçülen eşyalarını giymek durumunda kaldığını açıkladı.

27

Hayranlarıyla Torium AVM'de bir araya gelen Zuhal Topal, “Biz dört katlı bir aile apartmanında oturduk. Kuzenlerimin eskilerini giyerek büyüdüm. Aile ortamının ne olduğunu bilirim. Şimdi kimse aile mefhumuna saygı göstermiyor. Komşuluk bilinmiyor. Kibrit kutusu gibi evlerde dünyadan bihaber yaşıyoruz” dedi. Çocukların aile sevgisiyle büyümeleri gerektiğinin de altını çizen Topal, “Komşu ilişkilerine lütfen önem verin” dedi.

İKİNCİ ÇOCUĞU DÜŞÜNÜYORUM

İkinci çocuk için çevresinden baskı gördüğünü kaydeden Topal; “Çevremdeki tüm arkadaşlarım ‘ikinci çocuğu yap' diyor. Artık ben de düşünmeye başladım. Hazır zayıflamışken ikincisini de aradan çıkartayım diyorum” dedi. Güzel sunucu Seda Sayan ve Esra Erol'la ilgili olarak ise, “23 yıldır bu sektördeyim, kişilerle hiç işim olmadı! Konsantre olurum ve sadece işime bakarım” diye konuştu.

28