Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Lösemili Mustafa, LÖSEV’e bağış için çağrı yaptı
Lösemili Mustafa, LÖSEV’e bağış için çağrı yaptı
Lösemi hastası Mustafa'nın ailesinden gizli çektiği video, büyük yankı uyandırdı
Yaşam 1 Eylül 2016 - 09:48

1998 yılından beri lösemili çocukların tedavisi için çalışmalar yapan ve bağış toplayan LÖSEV’in çocuklar için ne kadar değerli olduğunu kanıtlayan Mustafa, herkese bağış için çağrıda bulundu. 6 yaşındaki Mustafa “Sizleri çok seviyorum. LÖSEV'e çocuklar için lütfen bir tuğla koyun” diyerek hem ağlattı hem de tatlılığı ile herkesi kendine hayran bıraktı.

 

LÖSEV GÜZEL AMA SEN DAHA GÜZELSİN

losev-bagis

Mustafa, ailesi görmeden bir video çekti. Sosyal medyayı sallayan videoda “LÖSEV çok güzel. Bize yiyecek yardımı yapıyorlar, bazen oyuncak veriyorlar, hep güzel şeyler veriyorlar LÖSEV çocuklarına. LÖSEV'e tuğla koyun lütfen. Lösev çocukları için tuğla koyun. Lütfen bende lösemiyim lütfen. Sizi çok seviyorum” dedi. Kısa bir sürede tıklanma rekoru kıran videonun ardından ‘Bir tuğlada siz koyun' projesi için yardımseverler harekete geçti. Kısa sürede kampanya için İrfan Değirmenci, Kerem Bursin, Didem Soydan, Türkü Turan, Sarp Akkaya, Duygu Canbaş gibi ünlü isimlerin yanında çok sayıda kişi sosyal medyada, ‘Bu tuğla senin için için koca yürekli Mustafa', ‘Tuğlalar Mustafa için', ‘Güzel günler görmen için', ‘LÖSEV güzel ama sen daha güzelsin' paylaşımlarıyla LÖSEV'e bağış yaptı.

Son güncelleme: 11:18 - 09.09.2016