Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mekanlar duyarsız kalmadı
Mekanlar duyarsız kalmadı
Ülkemizde yaşanan üzücü olaylara gece kulüpleri ve eğlence mekanları da tepki gösterdi. Restoran, kulüp ve barların kapısındaki dev bayraklar demokrasiye sahip çıkılmasına destek niteliğindeydi.
Emre ÇEVİK
Yaşam 18 Temmuz 2016 - 00:31

CUMA gecesi ülkemizde yapılan darbe girişiminin ardından halkın sokaklara çıkması ve demokrasiye sahip çıkmasına destek olan eğlence mekanları kapılarına Türk bayrağı asarak tepki gösterdi. Lüks mekanlar içinde İstanbul Arnavutköy, Nişantaşı, Cihangir ve Beyoğlu civarındaki gece kulübü, restoran, bar ve diğer mekanlar en çok iş yapacakları hafta sonunda bu şekilde davranarak halkın iradesine sahip çıktı. Cumartesi gecesi Kuruçeşme'deki gece kulüpleri sadece restoran bölümlerini açıp kulüp bölümleri için gelen müşterilerini geri çevirdi.

REINA-IMG_4860

İstanbul'un gözde eğlence mekanları, başta Kuruçeşme'de bulunan Reina, Albüm, Blackk ve Sortie hizmetlerini restoran bölümleriyle kısıtladılar.

SORTIE-IMG_4831BLACKK-IMG_4837ASMALIMESCIT-SOHO-(1)ANY-IMG_4819MANA-(2)

Atlas-Balik-(1)
DELICATESSEN
BEJ-(1)
whisper-IMG_4815
MITTE-(3)
KARAKOY-LOKANTASI-(3)
Hudson-(1)

Mekanlar cuma akşamı kepenk kapatırken bir kısmı cumartesi akşamı yeniden açıldı.