Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mirasını otel personeline bıraktı
Mirasını otel personeline bıraktı
Aydın’ın Kuşadası ilçesindeki bir otelde 52 kez tatil yapmış olan İngiliz turist, otelde tanıdığı çalışanlara miras bıraktı. Şakacı ve çok sevilen turist Charles George Courtney’in adı otelde kaldığı odasına verildi.
Yaşam 25 Temmuz 2016 - 01:52

AYNI OTELDE 52 KEZ TATİL

İngiliz Charles George Courtney, 1990 yılından bu yana eşiyle birlikte yılda en az iki defa Kuşadası Korumar Hotel De Lux'te tatil yapıyordu. Eşinin ölümünden sonra da aynı otele gelmeye devam etmişti. İlerleyen yaşı ve hastalıkları nedeniyle tatil arkadaşlarıyla vedalaşmak amacıyla son kez 2014'te aynı otele gelen Courtney, 52'nci tatilinden döndükten iki ay sonra hayata veda etti.

Charlie, otel çalışanları tarafından çok seviliyordu.

PARAYI ONLARA GÖNDER

Otel çalışanlarının ve diğer otel misafirlerinin Charlie diye hitap ettikleri Courtney, yasal mirasçısı olan yeğenine vefatından sonra evinin satılmasını vasiyet etti. Vasiyete göre satıştan elde edilen paranın bir miktarı otelde uzun yıllardır çalışan veya emekli olmuş, kendisinin belirlediği personele dağıtılacaktı. Yeğeni satış sürecinin sonunda mirası yerine ulaştırdı.

Charlie, otel çalışanları tarafından çok seviliyordu.
Charlie'nin adı otelde her zaman kaldığı odanın kapısına yazıldı.