Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nostaljik videolar
Nostaljik videolar
Sosyal medya, sadece gündelik paylaşımlarımızı yaptığımız bir mecra değil aynı zamanda unutulmaz anıların da paylaşıldığı bir yer. İşte bizleri geçmiş yıllara götürecek o sosyal medya videoları...
Yaşam 11 Kasım 2016 - 08:18

Tatlı Kaçıklar efsanesi

İlk bölümü 1996 yılında yayınlanan ve Mehmet Ali Erbil ile Yalçın Menteş’i aynı projede izleme fırsatı bulduğumuz Tatlı Kaçıklar dizisi, Türk dizi tarihinin efsane yapımları arasındaki yerini aldı. Dizinin karakterleri olduğu kadar burada sarf edilen replikler de üzerinden yıllar geçmesine rağmen hâlâ akıllarda. İşte geride bıraktığımız 6 Kasım 1996 yılında yayınlanmaya başlayan ve 2001 yılına kadar süren diziden kısa bir video.

Michael hayranını kırmadı

Bundan yaklaşık 7 yıl önce hayatını kaybeden Michael Jackson da dünya müziğinin unutulmayacak figürlerinden. Sahne performansı ve neredeyse tüm dünyanın bildiği şarkılarıyla bir efsane haline gelen Jackson’un 1993 yılında Buenos Aires’de verdiği bir konser sırasında sahneye çıkan hayranıyla uzun uzun sarıldığı ve onu öptüğü anların videosu yayınlandığı zaman büyük beğeni görmüştü ve dikkat çekmişti. Mesafeli tavırlarıyla bilinen Michael Jackson’un o videosu izlenme rekorları kırdı.