Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rallide liderliğini Adil Küçüksarı koruyor
Rallide liderliğini Adil Küçüksarı koruyor
2017 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın iddialı pilotlarından Adil Küçüksarı , 8-10 Eylül tarihlerinde şampiyonanın 5’inci yarışı olan İstanbul Rallisi’nde Sınıf N klasmanında üçüncü oldu. CPM Yazılım ana sponsorluğunda yarışan Neo Motorspor takımından Adil Küçüksarı Türkiye Ralli Şampiyonası’ndaki sınıf liderliğini ise korumaya devam ediyor.
Yaşam 12 Eylül 2017 - 14:27

Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 5'inci yarışı olan İstanbul Rallisi'nde Neo Motorspor adına, Mitsubishi EVO IX ile CPM Yazılım ana sponsorluğunda yarışan Adil Küçüksarı; “Şampiyonanın sonuna yaklaşırken, evimiz İstanbul'da zorlu bir hafta sonu geçirdik. Geçen hafta Balkan Ralli Şampiyonası'ndan çıkıp İstanbul Rallisi'ne hazırlanmak oldukça yorucuydu. Yarış öncesi yaşadığımız motor problemi sebebiyle otomobil değiştirmek zorunda kaldık. Konsantrasyonumuzu kaybetmeden hata yapma lüksümüz olmadan yarışı tamamlama arzusundaydık ve klasmanımızda üçüncü olduk. Yarışın son etabı şampiyonaya ekstra puan verdiği için tüm gücümüzü oraya sakladık ve Powerstage 2'incilik puanı alarak sezonun bitimine iki yarış kala, 2017 Türkiye Ralli Şampiyonası’ndaki liderliğimizi korumaya devam ediyoruz. Yüksek motivasyonumuzla sezon sonu şampiyon olacağımıza dair inancımız tam” açıklamasında bulundu.
21w

Son güncelleme: 16:10 - 12.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.