Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Saruhan Hünel’e 4 yıla kadar hapis isteniyor
Saruhan Hünel’e 4 yıla kadar hapis isteniyor
Gazeteci sevgilisi Edda Sönmez’i darp ederek yaraladığı iddia edilen oyuncu Saruhan Hünel hakkında dava açıldı.
Yaşam 27 Nisan 2016 - 01:03

Yalçın BEL

PASCAL Nouma ile yaptığı röportajın fotoğraflarını sosyal medyada paylaştığı için gazeteci sevgilisi Edda Sönmez'i darp ederek yaraladığı iddia edilen oyuncu Saruhan Hünel hakkında dava açıldı. Sönmez, Aile İçi Suçlar Bürosu'na verdiği ifadede altı aylık ilişkileri boyunca sevgilisi tarafından beş kez şiddet gördüğünü ileri sürmüştü.

TEKMEYLE VURDU

Sönmez, ifadesinde “Tekmeyle vurmaya başladı, yere düştüm, yüzümü kapattım. Bu şekilde bana vurmaya devam etti. Vurmaması için yalvardım” sözlerine yer vermişti. Şikayeti sonrası savcılıktan koruma talep eden gazeteci için mahkeme altı ay süreyle koruma kararı vermişti.

HAPİS İSTEMİ VAR

Olayla ilgili soruşturmayı yürüten Anadolu Cumhuriyet Savcılığı, Hünel hakkında, ‘basit yaralama' ve ‘sesli, yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret' suçlarından 7 aydan 4 yıla kadar hapis cezası istemiyle Asliye Ceza Mahkemesi'ne dava açtı.

Yaşam 27 Nisan 2016 - 01:03