Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sektöre yeni ‘EN’ler kazandıracaklar
Sektöre yeni ‘EN’ler kazandıracaklar
Modacı Muammer Ketenci ve Girne Amerikan Üniversitesi işbirliği olan MK AKADEMi projesi eğitim açılış galası yoğun bir katılımla gerçekleşti.
Yaşam 28 Ekim 2016 - 15:26

Girne Amerikan Üniveritesi Beşiktaş Yerleşkesinde gerçekleşen etkinliği spiker ve sunucu Burak Törün ve Ece Pirim sundu. MK Akademi Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ketenci ve GAÜ İstanbul Akademiler Direktörü Sn.Dr.Deniz Kite Güner'in açılış ve tanıtım konuşmalarıyla başlayan kokteylde Akademi eğitmenleri, iş ve sanat dünyası, öğrenciler ve değerli basın mensupları yoğun ilgi gösterdi.

muammer-ketenci-2

Muammer Ketenci ve Deniz Kite konuşmalarında; ‘'ülkemizin eksiği olan sanatsal bakış açısını biz bu akademide vererek sektöre bilinçli ve donanımlı bireyler yetiştireceğiz'' şeklinde konuşturlar. Türk sinemasının duayen oyuncularından ve ayrıca Akademi Eğitim kadrosunda eğitmen olarak görev alan Engin Çağlar ve Ferdi Merter de kısa bir konuşma yaparak ‘'böylesi özel bir projede yer almak bize de heyecan veriyor'' dediler.