Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sevgililer Günü
Sevgililer Günü
14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevgilisine evlilik teklif edenler, genç çiftler için 24 saat mesai yapan çiçekçiler vardı.
Yaşam 15 Şubat 2016 - 02:12

14 Şubat Sevgililer Günü'nde Bolu Abant Tabiat Parkı'nda 29 yaşındaki Yüksel Yılmaz, göl kenarındaki iskelede dizlerinin üzerine çökerek sevgilisi Elif Hepli'ye evlilik teklifi yaptı. Hepli'nin “Evet” yanıtı üzerine selfie çeken tatilciler genç çifti alkışlayarak tebrik etti. 

Nöbetçi çiçekçi

BALIKESİR'in Bandırma ilçesinde 14 Şubat nedeniyle çiçekçi Dilek Yılmaz 24 saat mesai yaptı. Sevgililer Günü'nün önceki gecesinde sabaha kadar işyerini açık tutan Yılmaz, ‘nöbetçi çiçekçi' olarak çalıştı ve pazar günü gece saat 24.00'e kadar satış yaptı.

Bir yastıkta tam 40 yıl

40 yıldır evli olan çiftler, Bilecik'te Sevgililer Günü'nü renkli bir yemekle kutladı. Bilecik Belediyesi'nin etkinliğinde 40 yılı aşkın süredir evli olan 11 çift için davet düzenlendi. Bilecik Belediye Başkan Vekili Nihat Can, çiftlere üzerinde isimleri yazılı kalp şeklinde yastıklarla birlikte hediyeler verdi.