Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sevginin melekleri
Sevginin melekleri
Türkiye’nin birçok ilinde ‘Sevginin Melekleri’ adlı yardım kampanyası başlatan işkadını Sevgi Başıbüyük, çocukların kış mevsiminde üşümemesi için çalışmalar yapıyor.
Yaşam 16 Kasım 2016 - 05:42

Sevgi Başıbüyük, “Biz nisan yağmurları olalım, onlar birer papatya olarak yollarına başarıyla devam edebilsinler. Tüm yardımseverlerin projemize desteğini bekliyoruz” diye konuştu. İşkadını, bir sonraki hedeflerinin konteynerde okuyan öğrencilere betonarme okul yapılması olduğunu söyledi.

11

ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN

İSTANBUL'da yaşayan işkadını Sevgi Başıbüyük, kış mevsimi öncesi 500 öğrencinin yüzünü güldürdü. Beraberindeki gönüllülerle birlikte Van'a giden Başıbüyük, daha önce tespit ettikleri ihtiyaç sahibi öğrencilerin konteyner okullarına giderek kırtasiye ve giyim yardımı yaptı.

7

GİYİLMEMİŞ KIYAFETLER

AYAKKABI, mont, pantolon gibi giyim malzemelerin yanı sıra kırtasiye ürünlerini öğrencilere dağıtan işkadını, yarım elma gönül alma mantığıyla yola çıktıklarını dile getirdi. Başıbüyük, “En büyük hedefimiz hiç giyilmemiş kıyafet ve kullanılmamış malzemeleri okullara ulaştırmak” diye konuştu.

16

Özellikle Doğu'daki öğrencilerin kışın üşümemesi için kıyafet yardımı yapan işkadınını minik öğrenciler öpücük yağmuruna tuttu.