Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sigara bağımlılarını kurtaracak karışım: Akciğeriniz ferahlayacak!
Sigara bağımlılarını kurtaracak karışım: Akciğeriniz ferahlayacak!
Sigara bağımlıların yaşadığı sağlık sorunlarını hafifletmek için ve sigara bağımlılığından kurtulmalarını sağlamak için çeşitli karışımlar tavsiye ediliyor. Zencefil içeren bu karışım akciğer için muzcize bir temizleyici olarak görülüyor.
Yaşam 8 Temmuz 2017 - 10:03

Çeşitli sağlıklı yaşam koçları tarafından önerilen zencefilli karışım özellikle sigara içenlerin yaşadığı sorunlar üzerinde etkili oluyor. Sigara problemlerinin yanında, bornşit ve öksürük problemleri üzerinde de ektili oluyor. Bu mucize karışımı hazırlamak için gerken malzemeler basitçe bulunabiliyor. İşte gerekli malzemeler ve hazırlanışı…

AKCİĞERİ TEMİZLEYEN KARIŞIM

Karışımın büyük çoğunluğunu sarımsak ve esmer şeker oluşturuyor, 400 gram esmer şeker, 400 gram sarımsak, 2 çay kaşığı zerdeçal ve en önemlisi bir parça zencefilden oluşuyor. Kaynamış suyun içine esmer şeker döküldükten sonra, diğer malzemelerin ilave edilmesiyle hazırlanan karışım, oda sıcaklığında bekletildikten sonra tüketiliyor. Karışımın kalan kısımları buzdolabında muhafaza edilebiliyor.

Sigara bağımlılığından kurtulmak ve akciğeri temizleyecek çeşitli yöntemler aramamak için sigara bırakma servislerinden yardım alabilirsiniz.