Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şimdi heykelinizi dikme vakti!
Şimdi heykelinizi dikme vakti!
Dünyadaki 3D Heykel trendi şimdi Türkiye’de.
Yaşam 12 Şubat 2016 - 11:16

Dijital çağın getirdiği en önemli yeniliklerden 3 boyutlu baskı teknolojisi sayesinde artık istediğiniz boyutta ve gerçek renklerinde kendi heykelinizi yaptırabiliyorsunuz. İstanbul Nişantaşı Milli Reasürans Çarşı'sında yer alan ICONIC, yüksek çözünürlüklü 3D tarama stüdyosunda her tür modelleme ihtiyacına yönelik hizmet sunuyor.

Foto: Bülten - Dijital

Çevrenizi saran 100 adet profesyonel kameranın farklı açılardan, aynı anda, yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınızı çekmesiyle 3D heykelinize sahip olabiliyorsunuz. Nişantaşı Reasürans'taki stüdyosunda dilediğiniz pozu ister tek başınıza, ister sevdiklerinizle beraber verdiğinizde elde edilen yüksek çözünürlüklü 3D dijital modeller, kişinin kendi ikonunu dünyadaki mevcut tüm 3D yazıcılardan basabilmesini sağlıyor. Sadece 1 saniye süren taranma işleminden sonra, 10 cm. ile 35 cm. arasında dilediğiniz boyutta, gerçek renklerinde 3D ikonunuzu yaratabiliyorsunuz.

MODİFİYE İMKANI DA VAR 

http://www.iconic.com.tr/'den web sitesine ulaşabileceğiniz 3D tarama stüdyosunda dilerseniz gerçeklikle hayal gücünü bir araya getirerek 3D ikonunuzu modifiye de edebilirsiniz. Daha ince gözükmek ya da karikatürize edilmek de 3D yazıcılarla artık mümkün oluyor. Stüdyo, tüketicileri için kişiselleştirilmiş ürünler tasarlamak isteyen markaların iletişim stratejilerini 3 boyut öteye götürecek çözümler de üretiyor.