Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sporculardan anlamlı bağış
Sporculardan anlamlı bağış
Manisa Alaşehir Belediyespor’un bu hafta oynadığı futbol ve voleybol karşılaşmalarının gelirleri, geçen haftalarda vahşice işlenen bir cinayete kurban giden minik Irmak’ın ailesine bağışlandı.
Yaşam 1 Kasım 2016 - 01:00

TALİHSİZ MİNİK ANILDI

Irmak K.

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde dört yaşındaki Irmak K.'nin kaybolmasından sonra Himmet A., katıldığı televizyon programında minik kıza tecavüz ettiğini ardından eliyle boğduğunu itiraf etmişti. Talihsiz miniğin cesedine ulaşan polis, Himmet A. hakkında adli süreci başlatmıştı. Bu olay tüm Türkiye'yi ve Alaşehir halkını üzüntüye boğmuştu.

BİZİM AYIBIMIZ

Hem futbol takımı hem de voleybol takımı bu hafta çıktıkları karşılaşmalarda rakiplerini yenerek galibiyetlerini Irmak'a hediye ettiler.

Alaşehir Belediyespor'un futbol takımı ve bayan voleybol takımı bu hafta oynadıkları karşılaşmaların gelirini Irmak'ın ailesine bağışladı. Voleybol takımı “Koruyamadığımız her çocuk bizim ayıbımız” yazan bir afişle sahaya çıkarken futbol takımı ise Irmak'ın adının yazdığı formalarla sahaya çıktı.