Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sualtında ‘Evet’ dedi
Sualtında ‘Evet’ dedi
Antalya  Belek’teki bir otel bünyesinde bulunan ve dört bin egzotik balığın bulunduğu camlı havuz, sıra dışı bir evlilik teklifine sahne oldu.
Yaşam 19 Ekim 2016 - 03:24

Romantik Süpriz

Özel dalış kıyafetleri giyerek suyun birkaç metre altında rengarenk balıklar arasında yüzme keyfi yaşayan Dilara Berisha, aynı kurumda cankurtaran olarak çalışan erkek arkadaşının romantik sürpriziyle karşılaştı.

Çok Heyecanlandı

Dilara  Berisha, hatıra fotoğrafı çektirdiği sırada Umut Devrim Yavuz'un kendisine uzattığı yüzüğü gördü. Aynı anda da profesyonel dalgıçlar “Benimle evlenir misin Dilara?” pankartını açtı. Dilara heyecandan ne yapacağını şaşırdı. Başını sallayarak “Evet” diyen gelin adayı, Umut'la dalışını tamamladıktan sonra suyun üstüne çıktı.
16

21 yaşındaki Umut Devrim Yavuz, kız arkadaşı Dilara Berisha'ya Antalya'da çalıştığı su parkında evlenme teklif etti. Sualtında pankart açıp dört bin egzotik balığın arasında yüzük çıkaran genç adam “Evet” yanıtını aldı.
7

Dilara Berisha, “Umut dün akşam bana ‘Evlenelim mi?' demişti ama ben ciddiye alıp cevap bile vermemiştim. Bugün böyle bir organizasyon yapması beni çok şaşırttı. Meğer çok romantikmiş. Hiç düşünmeden ‘Evet' dedim” diye konuştu.

Romantik teklife imza atan Umut Devrim Yavuz, “Uzun süre bu özel günün planını yaptım. Aşağıda heyecandan nefes alamadım. Yüzüğü çıkarıp parmağına taktığımda ve ‘Evet' anlamında başını salladığında çok mutlu oldum” dedi.