Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tartıştığı eşini silahla vurdu
Tartıştığı eşini silahla vurdu
Emekli öğretmen Mehmet Düz (56), tartıştığı eşi Beysun Özkamışlı Düz’ü (52) tabancayla vurarak öldürdükten sonra aynı silahla yaşamına son verdi.
Yaşam 3 Mart 2016 - 01:08

TARTIŞIP SiLAH ÇEKTi

Olay Kocaeli Bayramoğlu Mahallesi'nde Düz Ailesi’ne ait villada meydana geldi. Emekli öğretmen Mehmet Düz, ikinci evliliğini yaptığı eşi Beysun Özkamışlı Düz ile bilinmeyen bir nedenle tartıştı. Öfkelenen Düz, tabancasıyla eşini vurarak öldürdü ve aynı silahı şakağına dayayıp ateşleyerek intihar etti.

İkinci eşi Beysun Özkamışlı Düz'ü silahla vurarak öldürüp intihar eden Mehmet Düz'ün, oğlunu arayıp intihar edeceğini söylediği iddia edildi.

KORKUNÇ MANZARA

Mehmet Düz'ün olaydan önce oğlunu arayarak intihar edeceğini söylediği iddia edilirken, babasının telefona cevap vermemesi nedeniyle bugün öğle saatlerinde eve gelen oğlu korkunç manzarayla karşılaştı. Emekli öğretmenin yabancı uyruklu bir kişi tarafından dolandırılması nedeniyle bunalıma girdiği iddia edildi. DHA