Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tasarım, müzik ve alışveriş şenliği Garden Sale 1-2 Ekim’de!
Tasarım, müzik ve alışveriş şenliği Garden Sale 1-2 Ekim’de!
Tasarım, müzik ve alışveriş şenliği Garden Sale 1-2 Ekim’de 5. kez KüçükÇiftlik Park’ta
Yaşam 27 Eylül 2016 - 16:08

Tekstilden takıya, vintage objelerden endüstriyel tasarım ürünlerine kadar binlerce parçanın yer aldığı ve geçtiğimiz yıl 8 binden fazla tasarım severi ağırlayan Garden Sale bu yıl 5. yaşını kutluyor! 1-2 Ekim'de KüçükÇiftlik Park'ta  gerçekleşecek festival, ziyaretçilerine şehrin merkezinde tasarım, müzik ve lezzet dolu bir gün yaşatacak!

gardensale1

Her biri kendi alanında özgün, yaratıcı ürünleriyle dikkat çeken 70'e yakın tasarımcıyı ve ürünlerini uygun fiyata bulabileceğiniz Garden Sale'de alışveriş keyfi; müzik, lezzet ve atölyelerle birleşerek bütünüyle harika bir deneyime dönüşüyor!

gardensale3

Sokak müzisyenleri, swing jazz session'ları ve sokak sanatçıları ile şenlenecek Garden Sale'de teknolojiden el becerilerine uzana, özellikle çocuklara yönelik pek çok yaratıcı ve eğlenceli atölye çalışmaları da bulunuyor. Plak pazarından, vintage objelerle dolu mini antika dükkanlarına, tekstil, takı tasarımlarından çocuk ve erkek ürünlerine kadar her şeyin olduğu rengarenk bir alışveriş şenliğine hazır olun.

sattas

Hava karardığında bile eğlence tüm hızıyla devam edecek. 1 Ekim Cumartesi günü Reggae müziğinin Türkiye’deki başarılı temsilcilerinden Sattas çimenlerin üzerinde bol eğlenceli bir müzik ziyafeti yaşatacak. 2 Ekim Pazar günü ise funk, R&B ve soul müzik türlerinin etkileşimiyle ortaya koydukları parçaları muhteşem bir sahne enerjisi ile çalan  Four in the Pocket grubu sahne alacak. Evlere kaçmadan ise açıkhavada film keyfi Garden Sale'cileri bekliyor olacak!