Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tinie Tempah ve Grandmaster Flash İstanbul’a geliyor
Tinie Tempah ve Grandmaster Flash İstanbul’a geliyor
Efsane hiphop yıldızları Tinie Tempah ve Grandmaster Flash İstanbul’a geliyor.
Yaşam 3 Ekim 2016 - 16:11

Türkiye'nin en büyük hiphop etkinliği olan ve heyecan verici kapışmaların gerçekleşeceği Burn Battle School 22 Ekim Cumartesi VW Arena'da yapılacak. Hiphop ve rap'in yaşayan efsaneleri Grandmaster Flash, Tinie Tempah, Ceza ve Sansar Salvo gibi isimlerin de sahne alacağı bu muhteşem hip-hop buluşmasını kaçırmayın!

burnbattle
2012 yılından beri dünyanın farklı yerlerinde düzenlenen Burn Battle School, 22 Ekim Cumartesi günü İstanbul'da yapılacak. MC'leri, DJ'leri ve graffiti sanatçılarıyla dünya standardında bir B-Boy yarışması olan etkinlik düzenlendiği ilk günden bu yana binlerce hip-hop tutkununu ve efsanevi dansçıları bir araya getiriyor. İstanbul'da ilk kez gerçekleşecek olan etkinlikte Türkiye'nin  en iyi 16 bboy grubu danslarıyla birbirine meydan okuyacak.

ceza
Zara Larsson'la söylediği ve bugünlerde radyolarda sıkça duyduğumuz Girls Like, Eric Turner ile söylediği Written in the Stars,  Pass Out, Frisky gibi onlarca mega hit single'ı ile müzik listelerinde zirvelerden düşmeyen iki Brit ödüllü İngiliz hiphop yıldızı Tinie Tempah,  Hiphop'un yaşayan efsanelerinden , son zamanlarda Netflix'te yayınlanan ‘Get Down' dizisiyle gençliğini ekranlarda gördüğümüz Grandmaster Flash, Türkçe rap müziğini dünyaya tanıtan, 2 MTV ödüllü ve son olarak Sziget festivalinde headliner olarak performans gösteren ilk Türk Rap Star olan Ceza da sahne alacak. Ceza'nın açtığı yoldan ilerleyen ve Türkiye'de genç neslin en çok dinlediği rapçi olan Sansar Salvo da gece boyu performansıyla heyecanı üst seviyeye taşıyacak. Heyecanlı kapışmalarda kazanan 7500 TL para ödülü alacak.

Son güncelleme: 16:12 - 03.10.2016