Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tümay Özokur Atölye yeni eğitim dönemine hazır
Tümay Özokur Atölye yeni eğitim dönemine hazır
Tümay Özokur Atölye, Ekim 2016 itibariyle yeni eğitim dönemine merhaba dedi.
Yaşam 5 Ekim 2016 - 11:42

Başarılı akademisyenlerden oluşan eğitim kadrosuyla 1 Ekim'de başlayan yeni atölye döneminde, sektöre emek vermiş birbirinden değerli yapımcılar, yönetmenler, oyuncular, gazeteciler ve modacılar Atölye'yi, bu sene de düzenlenecek workshop'larıyla onurlandırmaya devam edecek.

Geçen dönem, Atölye'ye konuk olan isimler arasında Ertuğrul Özkök, Ezel Akay, Kartal Çıdamlı, Eylem Koza, Nisan Akman, Murat Onbul, Sami Dündar, Gani Müjde, Lale Eren, Ahmet Kayımtu, Bülent İşbilen, Zeynep Özbatur Atakan, Ali Eyüboğlu, Salih Keçeci, Uğurkan Erez, Metin Uca, Cengiz Semercioğlu gibi alanında uzmanlaşmış değerli isimler vardı. Atölye, konuk eğitmenleriyle düzenlediği özel programlarla, yeni dönemde de oyuncu adaylarına sektörün en saygın ve güvenilir kişilerin deneyimlerinden yararlanma imkânını sunacak.

tumay-ic

Atölyeye, duayen isimlerden oluşan bir eğitmen kadrosu destek veriyor;
Sektöre başarılı oyuncular kazandırmış Menajer Tümay Özokur: Hedef Belirleme ve Kariyer Yönetimi, Özge Gürel, Hatice Şendil gibi birçok isimle çalışan oyuncu koçu ve oyuncu Ayşegül Aydın Baydar: Kamera Önü Oyunculuk, Dünya starlarının yakın korumalığını yapan ve Türkiye'de Beren Saat olmak üzere birçok oyuncuya özel dersler veren Çağdaş Agun: Sahne Dövüş Teknikleri, İmaj Danışmanı Şenay Akay: Kadınım Ben, Esquire dergisinin başarılı Genel Yayın Yönetmeni Togan Noyan: “Kariyerde Medyanın Gücü”, Oyuncu Tayanç Ayaydın: Oyunculuk Teknikleri, Oyuncu Burcu Salihoğlu: Temel Oyunculuk ve Drama, Oyuncu Mert Yavuzcan: Oyunculukta Farkındalık, Oyuncu Kubilay Karslıoğlu: Etkin ve Doğru İletişim, Yrd. Doç. Dr. Melih Korukçu: İçindeki Gerçek Seni Keşfet, Fotoğraf Sanatçısı Şahin Tuhan: Oyuncunun Objektifle Buluşması, Oyuncu koçu Celal Eldeniz: Beden-Nefes-Ses Uyumu, Yazar ve Yönetmen Handan Öztürk: Oyuncu ve Senaryosu, Dr. Erkan Sarıyıldız: Yaşamda Merkezini Bulma, Avukat Esra Kırımlı: Sözleşme Hakları, Kenan Doğru: Kamera Teknikleri, Emel Hoca Nacar: 2Kişi 1İlişki, Dilhun Gökçe Gültekin: Sosyal Medya Yönetimi, Serpil Parlak: Aile Dizimi İlişkiler ve Grup Terapisi, Zeynep Öcal: “Stil ve İmaj” eğitimleri verecek.

tumay-ic-2
Son güncelleme: 12:55 - 13.10.2016