Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Türkiye’yi en kaliteli şekilde görüntüledi
Türkiye’yi en kaliteli şekilde görüntüledi
Cüneyt Durhan, 93 günde 71 uçak yolculuğu yaptı. 1530 saat havada kaldı ve Türkiye'nin 43 şehrini ilk kez 4K kalitesiyle kuş bakışı görüntüledi. 
Yaşam 10 Mayıs 2017 - 15:17

Drone teknolojisinin ilerlemesiyle birlikte Türkiye’nin en dikkat çekici bölgeleri de daha kaliteli bir şekilde görüntülenmeye başlandı. Enuygun.com’un desteğini alan Cüneyt Durhan, 93 gün Türkiye’yi gezdi. 71 uçak yolculuğu yaptı. Tam 43 şehir ve doğal güzellikleri görüntülendi. Türkiye’nin tanıtımı adına da harika görüntüler elde eden Durhan’ın çektikleri arasında Ağrı İshak Paşa Sarayı, Erzurum Tortum Şelaleleri, Rize Fırtına Deresi, Burdur Salda Gölü, Muğla Kayaköy, Ordu Perşembe Yaylası, Adana Varda Köprüsü, Edirne Selimiye Camii, Nevşehir Uçhisar, Mersin Kız Kalesi, İzmir Şirince, Bartın Yeşil Yol, Van Akdamar Adası, Kars Taşköprü ve Balıkesir Mıhlıçay bulunuyor.

dronefoto8,5 SAAT TREN BEKLEDİ 

Çekimler sırasında zorlanan Durhan, Rize’ye, hava muhalefeti sebebiyle 3 kez gitmek zorunda kaldı. Ayrıca Adana’nın Karaisalı İlçesi’nde bulunan ve ‘Koca Köprü’ olarak anılan tarihi Varda Köprüsü’nü çekmek için treni 8,5 saat bekledi.

Drone ile çekilmiş Türkiye tanıtım videoları aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz:

Son güncelleme: 11:49 - 11.05.2017