Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuz Gölü’nün eşsiz güzellikleri ‘Salt Tuz’ fotoğraf sergisinde
Tuz Gölü’nün eşsiz güzellikleri ‘Salt Tuz’ fotoğraf sergisinde
Salt Tuz fotoğraf sergisi, 01-19 Kasım 2016 tarihleri arasında sanatseverlerl buluşuyor.
Yaşam 26 Ekim 2016 - 11:14

Yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan Tuz Gölü'ne dikkatleri çekmek isteyen fotoğraf sanatçıları, Salih Güler'in rehberliğinde 2013 yılından bu yana farklı zamanlarda çektikleri fotoğrafları sergiliyor. Salt Tuz temalı sergi, 01-19 Kasım 2016 tarihleri arasında FMV Galeri Işık Teşvikiye'de ziyarete açık olacak.

Emre Yazıcı’nın da yer aldığı Salt Tuz karma fotoğraf sergisinde, 12 yaşındaki oğlu Alp Yazıcı'nın da bir fotoğrafı sergilenecek. Sergide satışa sunulan fotoğraflardan elde edilen gelirle öğrencilere eğitim bursu sağlanacak.

Salt Tuz karma fotoğraf sergisi Emre Yazıcı'nın yer aldığı 4'üncü sergi. Emre Yazıcı, “Yollarda” temasıyla ilk kişisel sergisini bu yılın başında Olympus Galeri'de gerçekleştirmişti. 12 yaşından bu yana fotoğrafçılıkla ilgilendiğini kaydeden Yazıcı, özellikle seyahat, sokak ve portre fotoğrafçılığına odaklandığını belirtiyor.