Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Üç kardeşe tek düğün
Üç kardeşe tek düğün
Muğla’nın Milas ilçesinde yaşayan üç kız kardeş, gerçekleştirilen düğün töreniyle aynı anda dünyaevine girdi. Kardeşler, ağustos ayındaki nişan törenlerini de beraber yapmıştı.
Yaşam 28 Eylül 2016 - 01:55

Muğla'nın Milas ilçesinde yaşayan üç kız kardeş, gerçekleştirilen düğün töreniyle aynı anda dünyaevine girdi. Kardeşler, ağustos ayındaki nişan törenlerini de beraber yapmıştı.

SIRA DIŞI TÖREN

Arslanyaka'da yaşayan ikiz kız kardeş ve ablaları, alışık olmadığımız türden sıra dışı bir düğüne imza attı. Gelinlerden 24 yaşındaki paramedik Burçin Yaşar İbrahim Zungur'la, 22 yaşındaki ikizlerden kuaförlük yapan Elçin Kenan Döndü'yle, diğer ikiz kuaför Gülçin de Selçuk Kovancı'yla dünyaevine girdi.

12

BABANIN FİKRİ

Üç kız kardeşin babası İdris Yaşar, çocuklarının hiçbirini birbirinden ayırt etmediğini söyleyerek, üç kızının mürüvvetini de aynı anda görmek istediğini ve bunun gerçekleştiğini kaydetti. Kız kardeşler ise “Üçümüzün düğünü babamın fikriydi. Çok eğlenceli ve unutulmayacak bir düğün oldu” diye konuştular. İHA

11