Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘UFO’nun gökyüzü dansı’ izlenme rekorları kırıyor
‘UFO’nun gökyüzü dansı’ izlenme rekorları kırıyor
İngiltere'nin Yorkshire bölgesinde kamp yapan iki kişinin gece vakti gördüklerine dair çekilen görüntü izleyenleri şaşırtıyor. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler hakkında 'UFO'nun gökyüzü dansı' yorumu yapıldı.
Yaşam 22 Eylül 2017 - 11:14

İngiltere’nin kuzey bölgesinde bulunan Yorkshire’de gece vakti gökyüzünde tanımlanamayan bir cisim görüldü. Trent Mason ve Jack Holdsworth isimli iki kişinin gökyüzünü gözlemlediği sırada gördükleri cisim gökyüzünde süzülerek yuvarlak bir hat çizdikten sonra gözden kayboldu. Sosyal medya platformlarında paylaşılan görüntüler kısa sürede izlenme rekorları kırarken; birçok kişi görüntüler hakkında UFO’nun gökyüzü dansı yorumunu yaptı.

Aynı bölgede daha önce de görülmüş

Yorkshire’da yaşayan UFO gözlemcisi Philip Mantle, kamp yapan gençlerin ifadesi hakkında açıklama yaparken, olayın; bölgede bulunan Ribblehead Viyadüğü yakınlarında yaşanmasının sürpriz olmadığını belirterek geçmişte yaşanan gözlemlerin de yine aynı bölgede bulunmasına gönderme yaptı.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.