Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü isimler meme kanserine karşı harekete geçti
Ünlü isimler meme kanserine karşı harekete geçti
Tanem Sivar, Özge Uzun ve Hatice Aslan, bu yıl #SizinElinizde hashtagi ile yürütülen Meme Kanseri Bilinçlendirme Kampanyası’nın Türkiye sözcülüğünü üstlendi.
Yaşam 20 Ekim 2016 - 16:00

Estée Lauder Şirketleri'nin 1992 yılından beri düzenlediği Meme Kanseri Bilinçlendirme Kampanyası'nın bu yılki temasını kendi kendine elle muayenede kullanılan “üç parmak” üzerinden, “üç kişisel sağlıklı yaşam ritüeli”ni paylaşmak oluşturuyor.

ozge
Sağlıklı yaşam ritüellerini paylaşarak diğerlerine ilham vermek ve genç yaşlardan itibaren elle muayene alışkanlığıyla meme dokusunun takip edilmesini sağlamayı amaçlayan kampanyada üç ünlü isim sözcülük yapıyor.

haticeaslan
Tanem Sivar #SizinElinizde hashtagi ile paylaştığı videosunda üç sağlıklı ve mutlu yaşam ritüelini yelken ve pilates yapmak, ailesi ile vakit geçirmek olarak sıralıyor. Özge Uzun'un ritüellerini her gün sevgiyle çocuklarına sarılmak, düzenli olarak doktor kontrolüne gitmek ve elinden geldiğince her şeye aşkla bakmak oluşturuyor. Hatice Aslan ise açık havada sevgiyle yaptığı uzun yürüyüşlerin, cildinin sağlığı için suyla olan temasının ve cildinin bakımını sağlamanın, doktoruyla iletişim halinde olmasının kendini mutlu ve sağlıklı hissetmesini sağladığını belirtiyor.

tanem