Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü isimler öğretmenlerle buluştu
Ünlü isimler öğretmenlerle buluştu
‘Doğu-Batı’ dizisinin başrolü Adnan Koç ve sesiyle sosyal medyada popüler olan Ulviye Koçak, öğretmenler için bir araya geldi.
Yaşam 28 Kasım 2016 - 13:32

Adnan Koç, bu anlamlı etkinlikte öğretmenlerle bir araya gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, Vefası Eksik Yarim, Al Aşkını Çal Başına, Kopuyoruz gibi 2015 yılında müzikseverlerin beğenisine sunduğu ‘Merak Etme' albümünün sevilen şarkılarını öğretmenler için söyledi.

konser-ic

Bayrampaşa Doğa Koleji-2’nin düzenlediği etkinlikte, alkışlar eşliğinde sahneye sosyal medyada sesiyle gündeme gelen ve dinlenme rekorları kıran Ulviye Koçak'ı davet eden Koç, öğretmenlerin '24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlayarak, sahneyi Koçak'a bıraktı. Güzel şarkıcı ise, Ekim ayında Genco Arı aranjörlüğünde müzikseverler ile buluşturduğu ‘Allah Aşkına Yapma' isimli single çalışmasından bahsederek, son dönemlerin yeni fenomen şarkısını bu kez öğretmenler için söyledi.

konser-ic-3