Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yiğidim aslanım Koç’um burada yatıyor
Yiğidim aslanım Koç’um burada yatıyor
Geride bıraktığımız yılın ocak ayında hayatını kaybeden merhum işadamı Mustafa Koç aynı zamanda büyük bir deniz aşığıydı. Koç’un ölümünün ardından temmuz ayında Didim İlçesi’nde Kara Ada yakınlarında Mustafa Koç’un ve bakımını üstlendiği Akdeniz foku Badem’in birlikte betimlendiği heykel suya daldırılmıştı.
Yaşam 16 Temmuz 2017 - 00:28

DOSTUNU UNUTMADI

Mustafa Koç'un yakın dostu işadamı Cem Boyner, geçtiğimiz gün oğlu Murat Boyner'le birlikte aynı yerde dalış yaptı ve sosyal medya hesabından o anları paylaşarak özlem dolu satırlara yer verdi. Boyner, heykelin fotoğrafını paylaştığı iletinin yanına; “Yiğidim aslanım Koç'um burada yatıyor. Bir yıl sonra bütünleşmiş sevgilisi balıklar, böcüklerle, midyeler, barakudalar…” notunu düştü.

cem01

Deniz kabuğu bıraktı

Cem Boyner anıta binlerce deniz kabuğu bıraktığını, “Mustafacığımızın yaşamını kutlamak için sualtındaki anıtı ziyaret ederken heykeli süslemek, bir iki kabuk veya yıldız bırakmak isterseniz eğer, hemen 10 metre yakınına denizden toplanmış binlerce deniz canlısı kabuğu, deniz yıldızı bıraktık. Almaktan çekinmeyin sakın. Onların hepsi sizlerin keyfinizce heykele yerleştirmeniz için” sözleriyle duyurdu.

cem02