Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yıllarca beni kandırdı
Yıllarca beni kandırdı
Bursaspor’un teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu ile Denizlispor’da görev yaptığı sırada aşk yaşadığını söyleyen kulübün medya sorumlusu Sinem Yanmaz, kişisel Facebook hesabından yaptığı açıklamada, “Oğlumun babası Hamza Hamzaoğlu” diye yazdı.
Yaşam 2 Haziran 2016 - 01:35

Bursaspor'un teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu ile Denizlispor'da görev yaptığı sırada aşk yaşadığını söyleyen kulübün medya sorumlusu Sinem Yanmaz, kişisel Facebook hesabından yaptığı açıklamada, “Oğlumun babası Hamza Hamzaoğlu” diye yazdı.

8

KARiYERiNi DÜŞÜNDÜ

Sinem Yanmaz yaptığı açıklamada, “Oğlumun beş yıldır meşrulaştırılamayışının sebebi Hamza Bey'in ailesi, çevresi, kariyeri, kişisel menfaatleridir” dedi. Sinem Yanmaz, Eşref Çınar'ın babası olduğunu söylediği Hamza Hamzaoğlu ile oğlunun ev ortamında yemek sırasında çekilmiş fotoğraflarını yayınladı.

EŞiNiN HABERi VARMIŞ

Hamzaoğlu'nun son zamanlarda oğlunu şoförüyle aldırdığını anlatan Yanmaz, “Oğlumu şoförün almasını eşi Nergiz Hanım istemiş. Hamza Hamzaoğlu benden ve oğlumdan eşinin haberdar olmadığını söyleyerek, kariyeri zarar görmesin diye yıllarca yalanlarla beni susturmuş” diyerek kandırıldığını iddia etti.

7

HAMZAOĞLU: Babalık görevlerimi yerine getirdim

Hamza Hamzaoğlu gündeme bomba gibi düşen iddialarla ilgili bir açıklama yaptı. Ünlü teknik adam, “Eşref Çınar Hamzaoğlu, en başından itibaren şahsım tarafından tanınan ve nüfusuma kaydettirmiş olduğum oğlumdur. Babalık görevlerimi en iyi şekilde yerine getirmiş bulunmaktayım. Yanmaz'ın hangi sebeple yaptığı anlaşılmayan açıklamalarına itibar edilmemesini diliyorum” dedi.