Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yoğurt Festivali için geri sayım başladı
Yoğurt Festivali için geri sayım başladı
Silivri Belediyesi 55. Yoğurt Festivali için geri sayım başladı.Festival her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden eğlenceli turnuvalar, yarışmalar, konserler ve çeşitli etkinliklerle dopdolu geçecek.
Yaşam 13 Temmuz 2016 - 14:36

Silivri yoğurdunu tanıtmanın yanı sıra festival kapsamında yapılacak etkinliklerle ilçede ekonomik ve sosyal canlılık yaratmanın hedeflendiği Silivri Yoğurt Festivali bu yıl 14-15-16 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek. Artık geleneksel hale gelen ve bu yıl 55. kez gerçekleşecek olan festivalde birbirinden çekişmeli yarışmalar, eğlenceli turnuvalar, dans gösterileri ve sevilen sanatçılar Silivrililerle buluşacak.

silivri_yogurt_festivali
Festival kapsamında her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden ilgi çekici turnuvalar düzenlenecek. Katılımcılar Yoğurt Mayalama Yarışması'nın yanı sıra Basketbol, Plaj Futbolu ve Tavla Turnuvasıyla eğlenceli saatler geçirecekler. Festival boyunca Silivri'nin meşhur yoğurdu da katılan vatandaşlara ikram edilecek.

Festivalde birbirinden ünlü sanatçılar da Silivrililerle buluşacak. Bengü, Fatih Erkoç ve Göksel festival kapsamında sahne alacak.

bengu