Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yoksulları ısıtan kampanya
Yoksulları ısıtan kampanya
Manisa’da bir giyim mağazası soğuk havalarda ihtiyaç sahibi insanların üşümemesi için, kapısının önüne yazı asarak ‘askıda kaban’ uygulaması başlattı
Yaşam 6 Şubat 2016 - 09:07

Manisa'da bir giyim mağazası soğuk havalarda ihtiyaç sahibi insanların üşümemesi için, kapısının önüne yazı asarak ‘askıda kaban' uygulaması başlattı.

Kapısının önüne ihtiyaç sahipleri için kaban ve giyim eşyaları koyan mağazanın işletmecisi Adalet Soykök, ‘ihtiyaç sahiplerine ücretsiz askıda kaban kampanyası' yazılı bir de pankart astı. Öncelikli olarak kendi mağazasındaki kaban ve kazakları koyan Adalet Soykök, ardından yardımseverlerin verdiği eşyaları da ihtiyaç sahiplerinin kullanımına sundu. Soykök, “Askıda ekmek, askıda kitap kampanyaları vardı. Ben de neden askıda kaban kampanyası olmasın diye düşündüm. Bu projede alan elin veren elden haberi olmuyor. En güzel yanı da bu… Üç günde 60 kişiye ulaştık. Bazı müşteriler mağazadan aldığı eşyaları askıya koydu. Bu bizi çok mutlu etti”  diye konuştu.

Etiketler