Ankara'nın parıldayan semti

Çukurambar'la ilgili 5 nefis gerçek

Başkent'in merkezinde, her yere yakın, değerli ve her gün daha da gelişen semti Çukurambar'ın ismini sık sık duymamızın bir sebebi olmalı...


Hatta bir değil, bu sebepler rahat bir şekilde artırılabilir de! Yatırım için en doğru adres olarak görülen Çukurambar, ulaşımdaki rahatlığı, konumu, gelişim seviyesi ile tam bir cazibe merkezi.


İşte Ankara'nın göz alan semti Çukurambar'ın son yıllarda neden bu kadar çok konuşulduğunu gösteren detaylar...

Başkentin en değerli lokasyonu

Çukurambar, Eskişehir Yolu üzerinden her yere rahatlıkla bağanabilen bir lokasyonda. Çankaya, Kızılay, Bahçelievler, Dikmen, Yıldız gibi semtlere sadece 5 dakika uzaklıkta. Hem Ankara'nın kadim geçmişine yakın, hem de geleceğe göz kırpan lokasyonuyla fütüristik. Gelişime bu denli açık olması ve semtin cazibe merkezi olması burayı daha da değerli kılıyor. Semt Ankara'nın kalbi konumunda.

Fiyatlar giderek artacak

Yatırım yapmak çok kolay bir iş değildir. Hesaba katmanız gereken değişkenler vardır. Bununla birlikte trendler de yatırımda büyük önem arz eder! Tıpkı borsa gibi olan gayrimenkul yatırımı, dikkatli bir şekilde irdelenmeden asla yapılmamalıdır. Son beş yılda Türkiye'nin en çok gelişen semti olan Çukurambar'ın bu ivmesi, gelecek için mükemmel bir referans.

Ulaşımının kolay olması

Eğer ev sahibi olmak istiyorsanız ilk düşündüğünüz şey o evin metroya, otobüse ve diğer toplu taşıma araçlarına yakın olmasıdır. Tüm büyük şehirlerde olduğu gibi trafik yaşayanların kabusu. İşte Çukurambar bu noktada tam anlamıyla size çözüm sunuyor. Hem yere yakın, hem de tüm ulaşım olanaklarının tam ortasında.

Okullar, üniversiteler çok yakın

ODTÜ, Hacettepe Üniversitesi, Bilkent, TOBB, Başkent... Size Türkiye'nin en önemli üniversitelerini saymıyoruz. Size Çukurambar'ın yakın olduğu Türkiye'nin simge okullarını saydık. Bu üniversitelere gitmek o kadar kolay ki... Yatırım yaptığınız yerde ister kendiniz yaşayın, isterseniz başkası, en önemli şeylerden bir diğeri de etrafındaki okul ve üniversiteler. Aileler, gençler veya gelecekte çocuk sahibi olacakların en çok dikkat ettiği şeylerden biri, eğitim merkezlerine yakın bir yerde oturmak. Çukurambar biçilmiş kaftan...

Alışveriş merkezleri evinizin dibinde

İnsanlar alışverişini rahatça yapıp, hemen evlerine dönmek için yaşamak için seçtikleri konutun da AVM'lere yakın olmasını istiyorlar. İşte o insanlar söz konusu Çukurambar olduğunda çok şanslı! Armada, CEPA, Gordion, Kentpark, Panora o kadar yakın ki! Sanki mahallenin bakkalı kadar yakınınızda. Alışveriş ve eğlence evinizin dibinde...

​295.000 Lira'dan başlayan fiyatlarla bunlara sahip olabilirsiniz!
ANKARANIN EN İDDİALI KARMA PROJESİ “CUBES ANKARA” ÇUKURAMBAR’DA!

Türkiye’nin sembol yapılarına imza atan ve gayrimenkul sektörünün önde gelen markalarından olan Nuhoğlu İnşaat, Dalgıç GY ve Lejant Proje iş birliğiyle Ankara’nın en iddialı karma projesi “Cubes Ankara”yı hayata geçiriyor. Ankara’nın gözde yerleşim merkezi olan Çukurambar’da hayat bulacak bu çok yönlü karma projede 2 blok kapsamında; konut, ofis, alışveriş alanları, otel ve eğlence merkezi yer alacak. Mimarisi ve inşaat kalitesiyle de öne çıkan proje, lansmana özel 295 Bin TL’den başlayan çok avantajlı fiyatlarla satışa sunulacak.


295.000’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak olan Cubes​ ​Ankara, sadece Ankaralıların değil, başkentte kârlı bir yatırım yapmak isteyenlerin de​ ​dikkatini çekiyor.

DÜNÜN FİYATLARIYLA YARININ MİMARİSİNE ŞİMDİ SAHİP OLUN…

Ankara’nın yükselen yıldızı olan Çukurambar’da yer alan Cubes Ankara; yaklaşık 1.000​ ​​adet konut, ofis ve özel yapılı üniteden oluşuyor. 2 ayrı blok halinde planlanan projede​ ​A Blok konut, home office ve exclusive rezidansları; B Blok ise ofis, otel ve kurumsal​ ​kiralanacak ofisleri kapsıyor.

Hobi Odaları

Kalabalık bir misafir grubuna yemek verilebilecek yapıda, özel davetlere imkan tanıyan ya da workshop amaçlı hobi odaları.

Sky Cubes

Dışa dönük yapısıyla şehri kucaklayan, kalıpların dışına çıkan eşsiz daire seçeneği Sky Cubes.

Kafe & Restoran

Elit restoranlardan sokak lezzetlerine kadar farklı mutfak seçenekleri sunan Kafe & Restoranlar. Ayrıca çalışanların sağlıklı bir ortamda yemek yiyebileceği alternatif bir lokanta.

Kat Bahçesi

Kat Bahçeleri, misafirleri ağırlamak, barbekü partisi vermek ya da tarımla uğraşmak gibi her isteğe ferah ortamıyla cevap veriyor.

Kat Hizmetleri

Günlük ofis temizliği için dışarıdan değil Cubes bünyesinde porfesyonel hizmet veren özel temizlik ekibi.

​SINIRSIZ DÜŞÜNENLERE SINIRLARIN ÖTESİNDE YAŞAM!