EV ALMADAN ÖNCE BU DETAYLARI ES GEÇMEYİN!

Söz konusu gayrimenkul olduğunda, doğru bir yatırım için gerekli olan bazı kaideler var. Ev ya da ofis, yatırım için seçtiğiniz projenin, konumu, olanakları ve mimari yapısı tabii ki çok önemli. Fakat bunların yanı sıra size sunduğu avantajlar da yatırımı cazip kılan etkenler arasında yer alıyor.


Hadi şimdi o detaylara bir göz atalım.

Kolay ödeme imkanı

Gayrimenkul yatırımlarında belirleyici birçok faktör olsa da, en önemlilerden biri şüphesiz ki ödeme şekli. Bütçenize göre doğru bir planlama yapıp sizi zorlamayacak bir yatırıma yönelmenizde fayda var. Bu yüzden 'kolay ödeme imkanı' ilk seçeneğiniz olacaktır.

İş dünyasından uzak kalmayın

Günümüzde modern gayrimenkul anlayışı, karma projelerle hayat buluyor. Bu da ev ve ofis konseptinin bir arada olduğu bir yaklaşım demek. Gayrimenkul yatırımlarında zamanı yakalamak istiyorsanız, bu yaklaşımı da yakalamanız gerekiyor.

Spor olanakları

Alacağınız evin içinde bulunduğu proje sosyal açıdan size ve ailenize nasıl bir yaşam vadediyor? Bu detayları es geçmemenizde fayda var. Seçeceğiniz proje spor salonu ve yüzme havuzu gibi sportif faaliyetlere imkan tanıyan alanlara sahip olsun. Bu imkanlar ne kadar çeşitli olursa hayatınız o kadar renklenecektir.

Konum faktörü

Seçtiğiniz gayrimenkul yatırımının konumu, hem yaşam olanaklarınız hem de ticari faaliyetleriniz açısından oldukça önemlidir. Bu yüzden kamu kurum ve kuruluşları, bankalar, ticaret odaları, şirket merkezleri, AVM’ler, üniversiteler ve hastanelere yakınlığı ile bilinen bir yatırım tercihi, şehrin tüm olanaklarını ayaklarınıza serecektir.

Alışverişte yeni bir anlayış

Hepimizin ortak noktası olan alışveriş... Karma proje olarak hayat bulan konut projeleri, alışveriş yapmak için de daha az zaman harcamanızı sağlıyor. Çünkü uzaktaki bir AVM'ye gitmek yerine proje çatısı altında yer alan alışveriş imkanlarından faydalanabiliyorsunuz. Gündelik ihtiyaçlarınızı karşılayacak mağazalar ve birinci sınıf markalar, dilerseniz sizi evinizden hiç uzaklaşmadan yaşatacak bir çeşitliliğe sahip oluyor.

İŞ DÜNYASINDA MAHALL DEVRİ

Mahall Ankara, karma projelerin sunduğu tüm avantajlara sahip yapısıyla Ankara'da yaşamanın anlamını değiştiriyor. Mahall Ankara’da, 315 ofis, 191 home ofis, 2+1’den 4,5+1’e 246 konut, 160 city suits, 64 mağaza, kafe ve restorandan oluşan bir alışveriş merkezi bulunuyor. Bunun yanında kapalı ve açık otoparklar, yüzme havuzu, fitness salonları ve konutlara özel depo alanları sunuluyor. Mahall Ankara bu yapısıyla, hem iş hem de özel yaşamınızda her ihtiyaç karşılık buluyor. Konut ve ofisten öte bir yaşam merkezi olan Mahall Ankara, size konforu ve huzuru hissettirerek yaşamınızın çehresini tamamen değiştirecek.

Ayrıcalıklı konum

Ankara’nın en değerli lokasyonu Eskişehir Yolu’nda ve Kızılay-Çayyolu metro hattına 200 metre mesafede konumlanan Mahall Ankara, sakinlerine hayatın merkezinde olmanın ayrıcalıklarını yaşatıyor. Burası uydu kentleri, kamu kuruluşları, parti merkezler, bankaları, üniversiteleri, hastaneleri ve alışveriş merkezleriyle şehrin en düzenli gelişen kısmı.

Farklı gereksinimlere seslenen alternatifler

Mahall Ankara'da bir evin tüm huzurunu yaşatacak 1+1'den 4,5+1'e kadar farklı gereksinimlerinize seslenen alan alternatifleri sizi bekliyor. Sadece sizin için tasarlanmış yaşam alanları, sevdiklerinizle birlikte yaşayacağınız büyük mutlulukları müjdeliyor. Kaliteli sosyal alanlar ise, evi ve işinin birbirine yakın olmasını isteyenler için benzersiz ayrıcalıkları hayata geçiriyor.

Başarılı bir iş yaşamı

İş dünyasının seçkin isimleri, Ankara'nın çekim merkezi olan bir lokasyonda buluşuyor. Mahall Ankara, size yeni olanakların ve başarılı bir iş yaşamının kapılarını açıyor. Mahall Ankara, aynı zamanda kaçırılmayacak yatırım fırsatları vadediyor. Mahall Ankara'daki yaşam ve iş alanları, aynı komplekste yer alan bir business prestij otelin sinerjisinden de faydalanacak.

Cazip ödeme avantajları

Proje, sunduğu cazip ödeme imkanları ve çalışma ortamında sağladığı kolaylıklar ile yatırımcıların yüzünü güldürüyor. Yüzde 30 peşinat, 60 ay vade ve yüzde 0 faiz ayrıcalıkları tanıyan proje, sadece ofisler için geçerli olmak üzere, peşin ödemelerde size özel KDV indirim fırsatları sunuyor.

Alışverişin yeni merkezi: Mahall Meydan

Mahall Meydan, en sevdiğiniz markaları buluşturan 64 mağaza, kafe, restoran, farklı beğenilere ve bütçelere hitap eden seçenekleriyle Mahall Ankara’nın tam merkezinde sizleri bekliyor. Mahall Ankara, kendinizi hayatın tatlı heyecanlarına kaptırabileceğiniz bir alışveriş ve yaşam merkezi. Mahall Ankara, sahip olduğu tüm değerlerle dilerseniz buradan hiç ayrılmadan yaşayabileceğiniz bir çeşitliliği ayağınıza getiriyor.