OTOMOBİLİNİZİ CEBİNİZDEN

YÖNETMEK ARTIK MÜMKÜN!

Hayatımızın her noktasında dijitalitize oluyoruz. Analogdan dijitale evrilmenin faydaları da saymakla bitmiyor. İstediğimize daha hızlı ve efektif ulaşabiliyoruz. Konforumuz artıyor. Daha yaratıcı ve organize oluyoruz.


Dijitalleşmenin hayatımızı kolaylaştırdığı yerlerden belki de en önemlisi otomobillerimiz. Onların giderek zekileşmesi, günlük yaşantımızın daha pratik olmasını sağlıyor.


Mercedes işte mevzubahis dijitalleşmede olayı başka bir boyuta taşıyor...


Otomobiliniz nasıl sürekli cebinizde olabiliyor?


GELİN DAHA YAKINDAN BAKALIM
Kapıyı kilitlemiş miydiniz?

Ocağı kapattım mı? Ütüyü fişten çektim mi? Arabayı kilitlemiş miydim? Üçüncü sorunuzun yanıtını bilmeseniz dahi çözümü var! Şimdi ne kadar uzakta olursanız olun, Mercedes me connect hizmetlerinden “Uzaktan Merkezi Kilit Kontrolü” ile otomobilinizi kilitleyebilir, gerektiği zaman kilidini açabilirsiniz. Ütü ve ocağı ise kontrol etseniz iyi olur.

Seyahat için hazırsınız, sıra otomobilinizde

Tatile çıkmadan önce bavulunuzu iyice hazırlarsınız. Her şeyi kontrol edersiniz. Tüm detayları hesaplarsınız. Otomobilinizi cep telefonunuzdan hazırladığınızı söylesek? Mercedes me connect hizmetlerinden “Uzaktan Araç Durumuna Erişim” ile silecek suyundan lastiklerinizin durumuna kadar otomobilinizle ilgili bilgilere istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz. Mercedes-Benz’inizin güncel durumunu görmek için tek bir tuşa basmanız yeterli.

Gönül rahatlığıyla unutun, o unutmaz!

Bilindik bir manzara... Otomobillerinden inip, üstünde sayı ve harfler yazan sütunların fotoğraflarını cep telefonuyla çeken insanlar. Buna hiç gerek yok. Park ettiğiniz yeri unutmak artık problem değil. Mercedes me connect hizmetlerinden “Park Edilmiş Konum Bilgisi” otomobilinizin yerini akıllı telefonunuzdan tespit eder ve ona ulaşmanız için takip etmeniz gereken yolu size gösterir. Böylece karmaşık sokaklarda bile otomobilinizi aramakla vakit kaybetmezsiniz.


Mercedes me connect, size tek dokunuşla zaman kazandırır

Sınırları siz belirleyin

Evladınızın otomobilinizin tadını alması için bazen sınırları zorladığı olmuştur. Haklı çocuk ne yapsın... Yine de her zaman onun yanında olmanız mümkün değil. İşte bu hizmet tam da o ebeveynler için. Otomobiliniz, izin verdiğiniz alanın dışına çıktığında Mercedes me connect “Coğrafi Sınırlandırma” hizmeti sizi bilgilendirir. Otomobilinizi başkasına emanet ederken şimdi içiniz rahat.

Otomobiliniz kendini size hazırlıyor

Kamptasınız. Çadırda üşüdünüz ve otomobilinize dönmeye karar verdiniz. Ancak otomobilin içi de soğuk. Artık bu bir problem değil. Mercedes me connect hizmetlerinden “İlave Isıtıcının Programlanması” sayesinde siz içerisinde yokken dahi otomobilinizin sıcaklığına müdahale etmeniz mümkün. Dışarısı ne kadar soğuk olursa olsun, ilave ısıtıcınızı akıllı telefonunuz üzerinden aktif hale getirebilir, sürüş için en uygun atmosferi aracınıza binmeden hazırlayabilirsiniz.

Bakım zamanını siz düşünmeyeceksiniz

Mercedes me connect hizmetlerinden “Bakım Yönetimi” otomobilinizin periyodik bakım zamanı geldiğinde yetkili servisinizi bilgilendirir. Böylece yapılacak işlemlerle ilgili en uygun teklifle size geri dönüş yapılır. Harika değil mi?

Otomobilim şu an nerede?

Mercedes me connect hizmetlerinden “Araç Takibi*” ile seyir halindeki Mercedes-Benz’inizin nerede olduğu bilgisi şimdi elinizde. Akıllı telefonunuz veya Mercedes me portalı üzerinden aracınızın harita üzerindeki konumuna ulaşabilir, Mercedes me connect ile oturduğunuz yerden otomobilinizi rahatça takip edebilirsiniz. İsterseniz bu hizmeti deaktivite edebilirsiniz.

Bu muhteşem özelliklerin hepsi, sadece Mercedes’te var. Mercedes me connect, aracınızla kurduğunuz bağı biraz daha öteye taşıyor. Hem de bunu çok kolay bir hâle getiriyor.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN SİZİ ŞÖYLE ALALIM