Ailemiz ve kendimiz için yapmamız gereken 5 şey

Ailemiz için her şeyi göze alırız. Hiçbir şeyin önemi kalmaz onların yanında. Saçının teline zarar gelmesin diye yaptıklarımızı düşünsenize…


Hele ki söz konusu sağlıksa, yapmamız gereken belli başlı şeyler vardır.

Hadi gelin ailemiz ve kendimiz için yapmamız gereken 5 şeye göz atalım:

Teşekkür edin

Bir teşekkür her şeyi değiştirebilir. Teşekkür etmek için bir şey beklememize de gerek yoktur. Ailemize şükretmek, onlarla geçen günümüzü neşeli kılmak için yapmamız gereken basit bir şey var. Teşekkür etmek!

Gülün

Katlamanız gereken bebek bezini köpek yatağın üstüne mi attı? Oğlunuz okulda yediği 30 tatlıdan mı muzdarip oldu? Açsınız ama yemek hazır değil mi? Her gün stresli şeyler yaşıyoruz. Bundan kaçmak imkansız. Yapmamız gereken şey onlara gülmek. Emin olun her şey daha kolay olacak.

Spor yapın

Kendimize her gün söylediğimiz bir söz var: "Daha fazla hareket etmem gerek”

Harekete geçmek, iyi beslenmek, telefonla daha az haşır neşir olmak, pozitif düşünmek hem bedenimiz hem de ruhumuz için yapılması gereken şeyler. Sağlıklı yaşamak ve düzenli beslenmek. Bu iki cümle uzun yaşamın anahtarı. Şaşırmadınız değil mi? Elbette bunları biliyoruz.

Atalarımız boş yere dememiş, “İşleyen demir ışıldar” diye.

İyi beslenin

Sağlıklı bir hayata kavuşmak için en çok dikkat etmesi gereken şeylerden birisi düzenli ve sağlıklı beslenmektir. Sağlıklı bir vücut için doğru besinleri almak çok gazla önem taşır. Bu yüzden yediklerinizin protein, karbonhidrat ve yağ dengesini iyi kurmalısınız.

Uykunuzu alın

Uyku insan hayatında en az yemek ve su kadar önemlidir. Bir yetişkinin günde en az 7 saat uyuması gerektiği doktorlar tarafından söyleniyor. Uyku tansiyonunuzu ve hormonlarınızı dengeler, ayrıca kilo alımını da azaltır. Düzenli uyuduğunuz zaman vücudunuz kendisini yeniler ve daha sağlıklı olur.

Peki yapmamız gereken diğer önemli şey ne?

Bazen sağlık için bunları yapmak yetmez. Söz konusu sağlık, özellikle de sizin ve ailenizin sağlığı olduğunda alınması gereken ufak tefek önlemlerin tek başına yeterli olmadığını biliyoruz.

Aileniz hep yanınızda olsun

Aileniz, en kıymetlileriniz; hastalıkta ve sağlıkta her daim yanında olsun istedikleriniz; saçının teline en ufak bir zarar gelse içinizin gittiği, biraz solgun görünseler “Sağlığı yerinde mi acaba?” diye düşündükleriniz, en yakınlarınız…

Onların başına hiç kötü bir şey gelsin istemez, hepsini korur kollarsınız. Hastalandıklarında yanında olur, elinizden geleni fazlasıyla yapmaya çalışırsınız.

Yanlarında olmanız tahmininizin ötesinde bir destek.

Gerçek anlamda nasıl koruyacaksınız?

Süper kahraman ya da korkusuz bir silahşör olsak hayat çok daha kolay olurdu, değil mi? Sevdiklerimiz bir tehlikeyle karşılaştığı sırada onlara kol kanat gerer, bıkmadan usanmadan kötülüklerle savaşırdık.

NN Hayat ve Emeklilik olarak Türkiye'de bir ilke imza atıyor ve sizi "Ailem Yanımda Sigortası” ile tanıştırmak istiyoruz. İlk defa ailenizin tüm bireyleri sizinle birlikte tek bir sigorta ile kanser, kalp krizi, inme, kronik böbrek yetmezliği gibi kritik hastalıklara karşı koruma altında.

Tamamen sizin ve ailenizin ihtiyaçlarına göre bir hayat sigortası paketi

Biz, ürün ve hizmetlerimizi tasarlarken, sizin ihtiyaç ve beklentilerinize önem veriyoruz. Geçmiş ve şimdiki durum analizi ile gelecek öngörülerini, 170 yıllık tecrübeye sahip NN Group’un bir parçası olarak harmanlıyor ve diyoruz ki:

"Kritik hastalıklarda karşı karşıya kalabileceğiniz riskleri biz üstlenelim" ve gelin bu hastalıkları birlikte yenelim!

“Benim de Ailemin de sağlığı fazlasıyla değerli,” diyorsanız…

Ailem Yanımda Sigortası’na dâhil olmak çok kolay. 18-60 yaş arasında olmanız ve tanı, teşhis ya da tedavi aşamasında herhangi bir hastalığınızın olmaması yeterli.

Peki, sizin ve ailenizin geleceğini düşünen bu sigorta paketinin ücreti ne?

Prim tutarı sizin ve aile bireylerinizin yaşlarına ve tercih ettiğiniz teminat tutarına göre belirlenir. Ancak unutmayın, aileniz ile birlikte aldığınız bu ürün ile avantajlı fiyatlarımızdan da yararlanırsınız. Bizim işimiz, size en uygun paketi birlikte oluşturmak. Alanlarında tecrübeli uzmanlarımız size en uygun paketi oluşturmak için destek vermeye hazır!

GELİN, BİRLİKTE DEĞERLENDİRELİM