Mükemmel bir yatırım için 5 mükemmel tavsiye

Size yaptığınız yatırımın karşılığını fazlasıyla ve mümkünse kısa bir sürede verebilen yatırım mükemmel bir yatırımdır. Peki mükemmel bir yatırım nasıl yapılır? Bugün olduğu yerlere gelen kişiler, bunu sadece şanslarının yardımıyla başarmadılar. İşte ileri görüşlülük ve doğru planlamayla mükemmel bir yatırım yapmanın 5 mükemmel yolu:

Mükemmel yer, mükemmel yatırım demek

Yatırımı satılık olan her yere yapabilirsiniz ama yaptığınız yatırımdan kârlı çıkmanız nereye yatırım yaptığınıza bağlı. Hali hazırda merkezi olan veya gelecekte merkez olmaya en büyük aday bölgeleri seçmezseniz yatırımınızın karşılığını istediğiniz gibi alamayabilirsiniz. Yatırım yapmaya karar vermek kolay ama yatırım yerini doğru seçmek için ödevinizi yapın.

Planlarınız kaderinizi değiştirebilir

Yatırım, elinizdeki parayı alıp kâr edeceğini düşündüğünüz yere götürmek değil. Bunun arkasında oturup düşünmeniz ve planlamanız gereken birçok şey var. Kiraya vermeyi düşündüğünüz yer, yatırım yaptığınız miktarı ne kadar zamanda çıkaracak veya satmayı düşündüğünüz gayrımenkulünüz ne kadar sürede aldığınız zamankinden daha değerli hale gelecek? Bunların hepsini düşünüp doğru plan yapın.

Garantici davranmayı da unutmayın

“Hiçbir şeyin garantisi yoktur” demeyin. Yatırım yaptığınız yerin kalitesine, konumuna ve değerine kıyasla daha uygun fiyata gelmesi karşılığını kısa zamanda iyi bir şekilde alacağınızın göstergesidir. Eğer karşınıza sunduğu kaliteyle kıyasla uygun fiyatta olduğunu düşündüğünüz bir yer çıkarsa yatırım yapmak için bir saniye bile düşünmeyin. Böylece hem kısa zamanda hem de düşündüğünüzden fazla kâr edersiniz.

Manzara, manzara, manzara

Gayrimenkul tercihinizi yaparken, yatırım yapacağınız yerin manzarasının nasıl olduğuna bakın. İyi bir manzara hem yaşadığınız yer için nefistir, hem de yatırım için dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardan biridir.


Herkes günün ilk ışıklarının mükemmel bir manzaranın içinde yer almasını ister. Bir de buna şahit olduğunuzu düşünsenize. Yatırım yaptığınız yerin iyi bir manzaraya sahip olması, bir konuttan fazlasını, bir tecrübe aldığınızı gösterir.

Saygın kurumlarla iş yapın

Yatırımınızı yaptığınız yeri size satan kişi veya kurumun ne kadar güvenli olduğuna dikkat etmenizde çok büyük bir fayda var. Tanıyıp güvendiğiniz kişilerin yorumlarına kulak verin ve ön araştırmanızı çok iyi yapın. Unutmayın ki birçok kişi bir şeylerin sözünü verebilir ama bu iş o sözü tutmaya gelince işler değişebilir. Tercihinizi ismi duyulmuş kişilerden veya saygın kurumlardan yapmayı unutmayın.

O mükemmel yatırımın adresi 'Quasar İstanbul'

Yıl sonunda dolar kaç lira olur bilemeyiz... Ancak dolarınıza senelik %5 kazandıracağımızdan eminiz. İsviçreli Viatrans güvencesi ile inşa edilen Quasar İstanbul, kısa bir süre için ayda 15.000 dolara varan kira garantisi sunuyor. Mükemmelliğin adresinde yerinizi alın, hem şehrin en özel noktasında tapu sahibi olun... Hem de dolar yatırımınıza 30 ay boyunca %5 garanti kazanç elde edin. Quasar İstanbul’da yaşam başladı.


Dolara %5 Kazanç Garantisi Finans Uzmanlarını Şaşırttı! Son dönemde ekonomistlerin en çok cevabını aradığı sorular: Doların yönü ne olur? Borsa İstanbul’daki yükseliş devam eder mi? Altın fiyatlarının yönü ne olur? Hangi finansal enstrüman daha fazla kazandıracak? Hal böyle olunca önde gelen ekonomistlerin cevapları bile net olamıyor.


Gayrimenkul yatırımı her dönemde güvenli liman olmaya devam ediyor. Ancak tek başına gayrimenkulün değerlenmesini beklemek yeterli değil Şişli’nin tam merkezinde İsviçreli Viatrans tarafından geliştirilmiş Quasar İstanbul, daha fazlasını arayan yatırımcılar için yeni bir model sunuyor.Güven, kalite ve mükemmelik


Uluslararası alanda güvenilen bir firma olmak önemlidir. Quasar tam da size göre! İsviçre'nin kalite ve mükemmelliyet anlayışının "Dünyanın En İyi Rezidansı" ödülü ile tescillenen Quasar İstanbul'da beklediğinizden çok daha fazlasını bulacaksınız. Viatrans A.Ş.'nin ilkleri gerçekleştirdiği Quasar İstanbul'da yepyeni ve görkemli bir yaşam modeliyle tanışacaksınız.


Dünya markası Fairmont Otel ile birlikte bütüncül bir yaşam alanı sunan şehrin ilk ve tek global rezidansı Quasar İstanbul, size hemen taşınılabilir bir konut projesinde tapunuzu verirken, ayda 15.000 dolara varan kira garantisiyle dolarınıza %5 garanti kazanç vadediyor. Üstelik tam 30 ay boyunca!

Büyülü bir İstanbul manzarasında, büyüleyici bir yaşam

Alphonse de Lemartine'in dediği gibi, "Dünya'ya tek bir kez bakmak zorunda kalırsan eğer, sadece İstanbul'a bak..." Muhteşem konumu sayesinde İstanbul’un her anını Quasar İstanbul'da yaşayarak şehrin ışıltılı renkleri ve ilham veren dinamizmiyle bütünleşmeye hazır olun.

Beklediğinizden fazlası

İsviçre'nin kalite ve mükemmelliyet anlayışının "Dünyanın En İyi Rezidansı" ödülü ile tescillenen Quasar İstanbul'da beklediğinizden çok daha fazlasını bulacaksınız. Viatrans A.Ş.'nin ilkleri gerçekleştirdiği Quasar İstanbul'da yepyeni ve görkemli bir yaşam modeliyle tanışacaksınız.

Uzaklarda değil, Quasar'da sosyalleşin

Sosyalleşmek için evinizden uzaklara gitmenize gerek yok. Şehrin kalbinde, Mecidiyeköy’de yer alan Quasar İstanbul’da, sosyal yaşama dair aradığınız her şeyi bulacaksınız.

Şişli’nin en değerlisi ‘Quasar İstanbul’da yaşam başladı

2016 yılında iskanı alınan ve yaşamı en iyi hale getirme felsefesi ile hayata geçirilen ‘Quasar İstanbul’, içinde barındırdığı Fairmont Otel, Quasar ve Fairmont rezidanslar, Fairmont tarafından yönetilecek olan A+ Executive ofisler, home ofisler, ünlü yeme içme markalarından oluşan mağazaları ile proje sakinlerince kullanılmaya başlandı.