EV ALMAK İSTEYENLER İÇİN YENİ DÖNEM: 'PROJE SENSİN'

Bir gayrimenkul projesi düşünün, yatırımcılar ve proje sakinleri tarafından geliştirilmiş olsun, üstelik mobil uygulama aracılığıyla... İlk etapta pek de mümkün gözükmüyor öyle değil mi? Fakat artık böyle bir şey mümkün; hem de İstanbul'da.


'Proje Sensin' gayrimenkul dünyasını temellerinden etkileyecek yepyeni bir hikaye. Bu hikayenin belli başlı özellikleri var. İlk olarak adından da anlaşılacağı gibi, her şeyiyle size özel olarak tasarlanacak olması. Peki ama nasıl? Şimdi o detayları inceleme zamanı.

Evler ve ofisler isteğe göre şekilleniyor

Gayrimenkulde karma projelerde hızlı bir yükseliş söz konusu. Bu durum 'Proje Sensin' ile birlikte farklı bir boyuta evriliyor. 'Proje Sensin' çatısı altında evler ve ofisler isteğe göre şekilleniyor. Yani hazır olan bir evi almak yerine, evinizin nasıl olması gerektiğine sıfırdan siz karar veriyorsunuz.

Özel olarak geliştirilmiş mobil uygulama

Mobil uygulamalar artık hayatımızın her alanında bizimle birlikte. Kendi evinizi ya da ofisinizi projelendirirken size özel olarak geliştirilmiş uygulamadan faydalanıyorsunuz. Proje sürecinde ve sonrasında yaşam alanlarınızı kendi istekleriniz doğrultusunda şekillendirebiliyorsunuz.

Ödeme koşullarını kendin belirle

'Proje Sensin' sayesinde satın aldığınız konutun ödeme koşullarını da kendiniz belirliyorsunuz. Yani 'Proje Sensin' adının hakkını sonuna kadar veriyor. Ödeme planlarında bile özne bizzat yatırımcı oluyor. Ödeme planlarında sayısız opsiyonlar sizleri bekliyor.

Ortak kullanım alanları bile size soruluyor

Ortak kullanım alanları bile size soruluyor. Birçok özelliği bünyesinde barındıran karma projede, site içindeki boş bir bölümün müzik odası mı, yoksa sinema salonu mu yapılacağına karar verme aşaması da size bağlı. Bu gibi durumlarda oylama yapılıyor ve çoğunluğun seçtiği alternatif hayata geçiriliyor.

TRANSFORM FİKİRTEPE'DEN TÜRKİYE'DE BİR İLK

Transform Fikirtepe, gayrimenkul sektörüne daha önce hiç yapılmamış bir yenilik getiriyor. Obaköy Gayrimenkul ve Haldız İnşaat iş birliği ile hayata geçirilen Transform Fikirtepe, İstanbul'un kentsel dönüşümdeki incisi Fikirtepe'de hayata geçiyor. 'Proje Sensin' çalışmasıyla gayrimenkul sektöründe bir ilki gerçekleştiren Transform Fikirtepe; ayrıcalıklı konumu, mimari yapısı ve sosyal olanaklarının yanı sıra, satış süreci ve sonrası hizmetlerde de çıtayı oldukça yükseğe koyuyor.

Kadim İstanbul'un yenilikçi yüzü

Transform Fikirtepe, tarihe şahitlik eden kadim İstanbul'un en eski yerleşim yerinde filizlenen bir çınar. 'Proje Sensin'e ek olarak kusursuz lokasyon avantajı, eşsiz mimarisi, peyzaj, yaşam alanları ve sosyal olanakları ile ön plana çıkan proje, sakinlerinin tüm beklentilerini karşılayacak bir tavırla yükseliyor.


Neden Transform Fikirtepe?

Yatırımcıların önceliği, Transform Fikirtepe'nin önceliği

Yapısal özelliklerden ortak kullanım alanlarına, ofis dairelerinde sunulacak hizmetlerden altyapı alternatiflerine kadar hemen her konuda ev sahiplerinin tercihleri ile şekillendirilen Transform Fikirtepe, yatırımcıların önceliklerini kendi öncelikleri olarak görüyor.


İç mekan ve dış mekan galeri

Amaç artarak devam eden bir değer oluşturmak

Hayata geçirdiği 'Proje Sensin' yaklaşımı ile dikkat çeken Transform Fikirtepe'nin amacı ise şöyle: 'Yalnızca içinde yaşayacak ya da yatırım yapacak kişilerin tercihleri ile şekillenen bir proje oluşturmak değil, aynı zamanda yaşamın başlamasıyla birlikte artarak devam eden bir değer oluşturmak.'


Neden 'Proje Sensin'?

İnsan odaklı bir başyapıt

Transform Fikirtepe, yalnızca hali hazırda sahip olduğu kusursuz yapısal ve lokasyon avantajlarıyla ön plana çıkmıyor. Proje her şeyden önce insanı odağına koyuyor. Huzurlu ve sağlıklı bir yaşamı tercih etme hakkı ile sakinlerinin İstanbul'da benzersiz bir yaşam modeli deneyimlemesini hedefliyor.


Konum ve iletişim