Sözsüz tiyatro ‘Blam’ geliyor

Kasım 20, 2014 |

Türkiye'ye ilk kez gelen sözsüz tiyatro Blam, 29 Kasım'da sahnelenmeye başlayacak.

manset

Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, dört memurun, sabahtan akşama kadar sıkıcı mesai saatlerinden bir kaçış yolu ararken, hayal ürünü bir oyun yaratmasıyla ortaya çıkan Blam, Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi Drama Sahnesi’nde izleyici ile buluşacak.

Komedi ve aksiyonu, akrobasi ve sözsüz tiyatro ile birleştiren gösteri, dört dahiyane memurun, hayal gücünün sonucunda, ofislerini sevdikleri filmlerden sahneler canlandırdıkları, uzaylılar, süper kahramanlar ve beyaz perdenin klasikleşmiş kötü adamlarının işgal ettiği bir dünyaya dönüştürmelerini konu ediyor.

AA

YORUMLAR

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Sözcü veya sozcu.com.tr sorumlu tutulamaz.

DİĞER HABERLER

Farid Farjad Türkiye’ye geliyor

Kemanı ağlatan adam, büyük keman virtüözü Farid Farjad, 19 Kasım‘da Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi‘nde sahne alacak

CRR konserleri iptal edildi

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi, kendisine bağlı CRR Konser salonunda Ekim ayında verilmesi planlanan tüm konserleri iptal ettiğini duyurdu.

Red Bull Anadolu Break macerası başladı!

Geleneksel dans ile Anadolu danslarını bir araya getiren müzik gösterisi dün akşam prömiyerini yaptı.

Şirinler geliyor

Smurfs Live On Stage müzikali 22 - 25 Ekim tarihleri arasında Türkiye'de izleyiciyle buluşacak.

“Çocuklar ile hayvanlar elele”

Türkiye'nin çocuklara yönelik en büyük müzikali "Sezuş'un Hikayeleri: Efe ve Bulut Osman Bey'e karşı" seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Perde barış için açılacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, 2015-2016 sezonunda barış temalı yeni oyunları ile seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.