Küçük ADAM, Rocks’la büyüyecek

Eylül 16, 2014 |

Avrupa’da pazara sunulduğundan bu yana 100 bin adetin üzerinde satılan Opel ADAM’ın bu yeni mini crossover versiyonu ülkemiz pazarına sipariş üzerine getirilerek satışa sunulacak .

Ve takribi satış fiyatının 55-60 bin TL arasında olacak. Yeni ve tamamı alüminyum olan üç silindirli 1.0 ECOTEC Turbo motor 90 ve 115 olmak üzere iki farklı beygir seçeneği ile sunuluyor ve her iki motor da 170 Nm oranında tork üretiyor. Euro 6 emisyon standartlarına uygun üç silindirli motorun 90 beygirlik seçeneğinde maksimum hız 180 km/saat, yakıt tüketimi 4.5 litre, sıfırdan 100 km/sa hıza 11.9 saniyede ulaşıyor. 115 beygirlik motor seçiğinde ise maksimum hız 196 km/saat, yakıt tüketimi 5.1 litre, sıfırdan 100 km/sa hıza 9.9 saniyede ulaşıyor. Opel ADAM Rocks, tasarımı, yeni nesil motoru ve kişiselleştirme özellikleri ile dikkat çekiyor.


YORUMLAR

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Sözcü veya sozcu.com.tr sorumlu tutulamaz.

DİĞER HABERLER

200 bininci Yaris Hybrid

Toyota, 8 milyon adeti aşan satışıyla hibrit teknolojisi konusunda liderliği elinde bulundurmayı sürdürüyor.

Tofaş Ar-Ge’ye 4 ödül

Türkiye’nin önde gelen otomotiv üreticisi Tofaş, Bilim, Özel Sektör Ar-Ge Merkezleri Zirvesi’nde 4 ayrı ödül alarak, Ar-Ge ve İnovasyon alanındaki liderliğini pekiştirdi.

Müşterimizi dizelden benzinliye çevireceğiz…

Volvo, kendi üretimi yeni 1.5 lt. 152 beygir motoru için oldukça iddialı. Türkiye Genel Müdürü Frank Versaevel, “Performans ve yakıt tasarrufuyla tercihleri dizelden benzinliye çevirip, üstelik bunu Türkiye’ye özel fiyatlarımızla yapacağız” dedi

Sadece 799 adet üretilecek

Ferrari’nin 780 bg. güç üreten V12 motorlu süper spor otomobili F12tdf resmen yollara çıkmaya hazırlanıyor.

Yeni Astra ile hedef liderlik

Kasım başından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak ve tamamen yenilenen Opel Astra için Genel Müdür Özcan Keklik, “Çok iddialıyız. 2016 yılında 15 binin üzerinde Astra satarak segment lideri olacağız” dedi

Üç büyüklerin güvenlik işbirliği

Fransa’daki 22’nci Akıllı Ulaşım Sistemleri ve Hizmetleri Kongresi’nde motosikletlerde daha güvenli ulaşım için büyük bir işbirliğine imza atıldı.

Honda yükselişe geçti

Dünyanın en değerli markalarını marka değeri üzerinden sıralayan Interbrand, 2015 sıralamasını açıkladı.

Goodyear bir rekor daha!

Bir adet Goodyear Wrangler lastik seti üzerinde, 10 günden az sürede (9 gün, 4 saat ve 8 dakika) 19.000 km'den fazla mesafe kat ederek sürüşü tamamladı