Düşes hamile!

İngiltere tahtının ikinci sıradaki varisi Prens William ile görkemli bir törenle dünya evine giren Kate Middleton’ın hamile olduğu açıklandı.

Düşes hamile!

Açıklama, William’ın rahatsızlanan Kate’i hastaneye götürmesinin ardından geldi.

Yemek yemekte zorlanan ve yeterli miktarda sıvı tüketemeyen Kate’in birkaç gün hastanede kalması bekleniyor.

Hamilelikte yaşanan bu rahatsızlığın genellikle ikiz bebek işareti olduğu da ifade ediliyor.Çifti ilk kutlayan İngiltere Başbakanı David Cameron oldu.

Cameron, Twitter’dan attığı mesajda “Kraliyet çifti, çok iyi anne ve baba olacak” dedi.Çifte tebrikler yağarken, ABD Başkanı Barack Obama ve eşi Michelle ile Kim Kardashian da ilk kutlayan isimler arasındaydılar.


Adına Twitter hesabı (@IAmRoyalBaby) açılan bebeğin, ilk 5 dakikada 500 takipçisi oldu.

İki aylık hamile olduğu tahmin edilen Cambridge Düşesi’nin en erken Nisan ayının sonunda doğum yapabileceği ifade ediliyor.Doğumun bu tarihte gerçekleşmesi halinde bebek, Nisan Ayı’nda evlenen çifte ikinci evlilik yıldönümü hediyesi olacak.

Bebeğin Haziran ayında doğabileceği de belirtiliyor.Daha önce Cambridge Düşesi Kate'in yakın arkadaşı Jessica Hay, bir dergiye verdiği röportajda çiftin bebek beklediklerini açıklamıştı.

Dergide yer alan haberde ayrıca, Kate Middleton'ın son zamanlarda aldığı kilolara dikkat çekilmişti.William ve Kate, 2011'in Nisan ayında tüm dünyanın izlediği görkemli bir törenle evlenmişti.

Çift daha önce basına verdiği röportajlarda, kız ya da erkek fark etmeksizin iki çocuk istediklerini belirtmişti.William ile birlikteliğinde 12. yıla girecek Kate, 31 yaşında anne olacak.

Giyim tarzıyla hayranlık uyandıran Middleton'ın hamileliği sırasında giyeceği kıyafetler şimdiden merak konusu.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...