Kardeşinin katiliyle evleniyor

Edith Casas, ikiz kardeşini öldürmekten 13 yıl hapse mahkum edilen Cingolani ile evlenmeye karar verdi.

Kardeşinin katiliyle evleniyor

Arjantin'de yaşayan Edith Casas'ın ikiz kardeşini öldürmekten 13 yıl hapse mahkum edilen Victor Cingolani ile evlenmeye karar vermesi ülkede tepkiye neden oldu. Ailesi Casas'ın kendilerine “korkunç bir şekilde ihanet” ettiğini söyledi.

Arjantin'in başkenti Buenos Aires'in güneyinde yer alan Pico Truncado kentinde yaşayan Edith Casas’ın 2010 yılında ikiz kardeşi Johana'yı öldüren Victor Cingolani ile evlenmeye karar vermesi ülkede tepkiye neden oldu.

Ailesi Edith'in ölüm korkusu yaşadığı için böyle bir evlilik yapacağını söyledi. Daily Mail gazetesinin haberine göre Cingolani gelin ve damat dışında sadece iki kişinin konuk olacağı nikah törenine polis eşliğinde katılacak.


İkizlerin annesi Marcelina Casas kızının evliliğiyle ilgili yaptığı açıklamada onun ailesine ihanet ettiğini söyledi.Marcelina Casas sözlerine şöyle devam etti: “Edith'in yapacağı şeyin kötülüğünü ifade etmeye kelimeler yetmez. Kızım Victor'ın kendisini de öldüreceğini düşündüğü için onunla evleniyor. Psikolojik sorunlar yaşıyor”

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...