“Nefret etmelerini umursamıyorum”

'Alacakaranlık'ın yıldızı Newsweek'e verdiği röportajda tepki çekti.

“Nefret etmelerini umursamıyorum”

‘Alacakaranlık’ serisinde Bella Swan adlı karakteri canlandıran Kristen Stewart, Newsweek’e verdiği röportajda “İnsanların benden nefret etmesini umursamıyorum” dedi.

Hayranlarının tepkisi üzerine özür dileyen Stewart, Hollywood'un ünlü aktörü Robert Pattinson’ı aldatmıştı. Hayranları, Stewart’ın yönetmen Rupert Sanders ile ilişkisine tepki göstermişti. Stewart'ın ihaneti itiraf etmesinden sonra bir süre ayrı kalan çift, Eylül ayında tekrar biraraya geldi.Pattinson’ın Stewart’ı affetmesinin ardından ünlü çift, yeni bir başlangıç yapmak için Los Angeles'ta adresini sadece yakınlarının bildiği bir eve taşındı.

Pattinson’ın ailesinden de özür dileyen Stewart, son tatili sevgilisinin ailesinin Londra’daki evinde geçirdi.Stewart, Temmuz ayında “Pamuk Prenses ve Avcı” filminde birlikte çalıştığı yönetmen Rupert Sanders ile birlikte görüntülenmişti.

Evli olan yönetmen Sanders ise o dönemde People dergisine yaptığı açıklamada yaşadığı pişmanlığı şu sözlerle dile getirmişti: “Eşime ve sevgili çocuklarıma yaşattıklarımdan dolayı çok acı çekiyorum.

 

Onları dünyadaki herşeyden çok seviyorum ve herşeyin eskisi gibi olması için dua ediyorum.”Forbes Dergisi’ne göre Kristen Stewart, 34,5 milyon dolar yıllık kazancı ile bu yıl en çok kazanan kadın oyuncu oldu.