En seksi otel satılıyor

'Dünyanın en seksi oteli' sloganıyla tanınan Adam&Eve Oteli'nin satıldığı bildirildi.

En seksi otel satılıyor

‘Dünyanın en seksi oteli’ sloganıyla tanınan Antalya’nın Serik İlçesi’ne bağlı Belek Turizm Beldesi’ndeki Adam&Eve Oteli’nin satıldığı, ancak satışa ilişkin imzaların henüz atılmadığı belirtildi.

Merkezi Antalya’da bulunan Sky Airlines adlı charter havayolu şirketini de bünyesinde barındıran Kayı Group’a ait Adam&Eve Oteli’nin satışı için, Kayı Group ile Manavgat’taki Royal Dragon, Antalya Kundu’daki Royal Wings adlı otelleriyle tanınan Gitaş Turizm Ticaret İnşaat Taahhhüt Sanayi A.Ş.’nin el sıkıştığı, ancak imzaların henüz atılmadığı öğrenildi.

Gitaş Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Taş ile Kayı Group Yönetim Kurulu Başkanı Talha Görgülü’nün, otelin 80 milyon Euro karşılığında satışında anlaştıkları, ancak satışın gelecek hafta atılacak imzaların ardından resmiyet kazanacağı kaydedildi.

SEKSİ OTEL, SEKS OTELİ OLARAK ANLAŞILINCA
Ünlü Mimar Eren Talu tarafından yapımına başlanan ancak Kayı Group ile otelin maliyeti konusunda çıkan anlaşmazlık yüzünden otelin inşaatı bizzat Kayı Group tarafından bitirilen Adam&Eve (Adem Havva) Oteli ‘Dünyanın en seksi oteli’ sloganıyla tanıtıldı.

Kayı Group, ‘Dünyanın en seksi oteli’ sloganını, ‘Seks oteli’ olarak algılanmaya ve tanımlanmaya başlayınca otelin tanıtımda kullanılan sloganı (Made in heaven) olarak değiştirildi. Yurt dışındaki gazete, dergi ve televizyonlara da haber konusu olan Adam&Eve Oteli aynı zamanda dünyanın en uzun barına sahip oteli olarak gösteriliyor. Jakuzinin banyo yerine odanın içinde olduğu, her tarafı aynalarla kaplı olan otel özellikle balayı çiftleri ile genç sevgililer tarafından tercih ediliyor.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...