Bir Es-Es’li daha mı?

Fikret Orman'ın, Eskişehirsporlu futbolcuyu istediği iddia edildi.

Bir Es-Es’li daha mı?

Transfer döneminin start almasına 1 aydan kısa bir süre kala kulüpler arasındaki sıcak yakınlaşmalar da git gide artıyor.. Geçtiğimiz cuma günü bunun en güzel örneği 2-2 biten Beşiktaş-Eskişehir maçının ardından yaşandı.. Teknik direktörlerin bol alternatifli bir liste hazırladığı şu dönemde, ilk atak zirve yarışındaki iddiasını her geçen gün artıran Beşiktaş’tan geldi..

Milliyet’in haberine göre; siyah-beyazlıların başkanı Fikret Orman, Eskişehirspor’un istikrarlı başkanı Halil Ünal’dan bu sezon adından sıkça söz ettiren Veysel Sarı’yı resmen istedi. Orman “Bizim Veysel Sarı gibi genç bir sağ bek oyuncusuna çok ihtiyacımız var. O bölgede Hilbert’in alternatifi yok. Biz oyuncunuza talibiz.Tabii burada son karar sizin. Size de uygun olursa şartları oturup konuşalım” sözleriyle Eskişehir cephesinin nabzını yokladı..

AÇIK KAPI
Halil Ünal, Fikret Orman’ın bu teklifini düşüneceklerini belirtirken, “Teklifinizi tabii ki düşüneceğim. Ancak sezon başında koyduğumuz hedefler doğrultusunda Ersun Yanal hocayla da konuşmalıyım” ifadeleriyle siyah-beyazlılara açık kapı bırakırken, görüşmelerin ligin ilk yarısının sona ermesiyle devam edeceği öğrenildi.

Türk futbolunun gelecek vadeden yıldızları arasında gösterilen Veysel Sarı’nın adı, 4 hafta önce F.Bahçe’yle oynanan lig maçında gündeme gelmişti. Sarı-lacivertli futbolculardan Caner Erkin’in kırmızı kart gördüğü pozisyonun baş aktörlerinden olan genç yıldız “Ben Caner’e küfretmedim. Onun da bana ettiğini duymadım” demişti.

Loading...