AKP’li başkanı taşladılar!

Safranbolu Belediye Başkanı Aksoy, ruhsat konusunda tartıştığı kişilerin saldırısına uğradı.

AKP’li başkanı taşladılar!

Karabük’ün Safranbolu İlçesi'nin AKP’li Belediye Başkanı Necdet Aksoy, bina ruhsatı konusunda tartıştığı kişilerin saldırısına uğrarken, makam aracının camı atılan taşla kırıldı.

Safranbolu'nun Bostanbükü Köyü Esenler Mahallesi'nde 5 katlı bina yapan Ahmet Türk, yaklaşık 4 yıldır imar ve iskan izni konusunda yaşanan problemin çözümü için Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy'u davet etti.

İnşaatı bitiren ve bir öğrenci yurdu işletmecisine kiraya veren Ahmet Türk, öğle saatlerinde gelen Başkan Necdet Aksoy ile bina ruhsatıyla ilgili tartışmaya başladı. İddiaya göre Ahmet Türk ve iki oğlu başkana saldırırken, Necdet Aksoy makam aracına bindi. Bu sırada, Alparslan ve Ziya Türk başkanın makam aracını taşladı. Makam aracının arka camı atılan taşlarla kırıldı.

Necdet Aksoy sırtına gelen taşla hafif yaralanırken, şoförü tarafından makam aracıyla Safranbolu Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Necdet Aksoy ayakta yapılan tedavisinin ardından şikayetçi olmak üzere Safranbolu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne gitti. Belediye başkanına saldıran Ahmet Türk, oğulları Alparslan ve Ziya Türk ise polis tarafından ifadeleri alınmak üzere Karabük Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...