Baba dehşeti!

İranlı sığınmacı 10 yaşındaki kızını boğup kalbinden bıçakladıktan sonra kendi boğazını kesti.

Baba dehşeti!

Kayseri’de sığınmacı olarak yaşayan İranlı 51 yaşındaki Fırouz Poor Jafari Seysan, kızı 10 yaşındaki Ferroz Poor Jafari Seysan’ı önce elleriyle boğdu, daha sonra kalbine bıçak saplayarak öldürdü. İranlı baba, ardından çok sayıda hap içip bıçağı boğazına saplayarak intihara kalkıştı.

İran’ın başkenti Tahran’dan 2011 yılının Aralık ayında Türkiye’ye gelen ve başka bir ülkeye gitmek üzere sığınmacı statüsünde Kayseri’ye yerleştirilen Fırouz Poor Jafari Seysan, iddiaya göre dün akşam saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenle cinnet getirdi. Komşuları tarafından sakin biri olarak tanınan Fırouz Poor Jafari Seysan, Kocasinan İlçesi Fevziçakmak Mahallesi Cihan Sokak Zafer Apartmanı ikinci kattaki evlerinde, kızı Ferroz Poor’un boğazını sıkarak nefessiz bıraktan sonra kalbine de 3 kez bıçak saplayarak öldürdü. Cinayetten sonra evde çok sayıda hap içen Fırouz Poor Jafari Seysan, suç aleti bıçağı bu kez vucudunun çeşitli yerlerine sapladı, ardından da bıçağı boğazına sapladı.

Apartman sakinlerinin haber vermesiyle olay yerine gelen polis, küçük kızın cesedini bulurken, aşırı kan kaybeden Fırouz Poor Jafari Seysan ambulansla Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirilerek yoğun bakıma alındı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...