Cenazede buluştular

Başbakan ile Kılıçdaroğlu 'böcek' polemiğinden sonra ilk kez yan yana geldiler

Cenazede buluştular

Vefat eden KADEP Genel Başkanı Şerafettin Elçi için TBMM’de tören düzenlendi. Siyasetçileri bir araya getiren törene Başbakan Recep Tayyip Erdoğan,CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve milletvekilleri katıldı.

İŞTE BAŞBAKAN İLE KILIÇDAROĞLU’NUN BULUŞMA ANI VİDEO

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Katılımcı Demokrasi Partisi Genel Başkanı Şerafettin Elçi için Meclis'te cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine Bakanlar Kurulu ve BDP'li vekiller neredeyse tam kadro katıldı.

ŞERAFETTİN ELÇİ HAYATINI KAYBETTİ’ HABERİ İÇİN

74 yaşında kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Katılımcı Demokrasi Partisi(KADEP) Genel Başkanı ve Diyarbakır Milletvekili Şerafettin Elçi için TBMM'e tören yapıldı.

BAŞBAKAN, BAŞBAKAN YARDIMCILARI TÖRENE KATILDI

Törene Elçi'nin ailesinin yanı sıra Meclis Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, BDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Başbakan yardımcıları Bülent Arınç, Beşir Atalay, Ali Babacan, Bekir Bozdağ, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik katıldı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...