Organize İşler Bunlar

Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, şüphelilerin peşinde.

Organize İşler Bunlar

30 yaşındaki Salih Dağlar’a ait daireye kimse olmadığı sırada hırsız girdi. Hırsızlar Dağlar’ın evindeki LCD televizyon çalarak kayıplara karıştı. Bu anlar ise bir marketin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.
Görüntülerde 4 kişinin bulunduğu otomobil evin bulunduğu sokakta parkediyor. Otomobilde bulunan şüpheliler bir süre çevreyi izliyor. Yaklaşık 10 dakikalık keşfin ardından araç sokaktan ayrılıyor. Ancak 20 dakika sonra yeniden geliyor. Bu andan itirabaren hırsızlar planlarını hayata geçiriyor. Şüphelilerden biri otomobilden inerek sokak ortasında oynayan çocuklarla sohbet etmeye başlıyor. Aynı kişi ardından aracın bagajından çıkarttığı koltuk değneklerini alarak engelli numarası yapıyor. Koltuk değnekleriyle bir süre sokak ortasında dolaşan şüpheli, eve giren arkadaşının çarşafın içerisinde LCD televizyonu getirmesiyle değnekleri bagaja bırakıyor. Televizyonun da bagaja konulmasının ardından 3 kişi otomobille, televizyonu getiren şüpheli de hızlı adımlarla yaya olarak olay yerinden uzaklaşıyor.

POLİS 4 ŞÜPHELİYİ ARIYOR

Mesai bitimi sonrası evine dönen ve durumu fark eden Salih Dağlar hemen Koca Sinan Polis Merkezi’ne giderek 4 şüpheliden şikayetçi oldu. Görüntüleri inceleyen Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri hırsızlık şüphelilerini bulmak için geniş çaplı araştırma başlattı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...