Polise silahlı saldırı

Sultangazi'de polis ile bir kadın şüpheli arasında silahlı çatışma çıktı.

Polise silahlı saldırı

İstanbul Sultangazi’de polis ile taksideki 2 şüpheli arasında çatışma çıktı. Yaralı olarak yakalanan biri kadın 2 şüphelinin, Gaziosmanpaşa’da bir polisin şehit olduğu saldırının failleri olduğu belirtiliyor

Sultangazi’de çatışma sonrası yakalanan biri kadın 2 kişinin, Gaziosmanpaşa’da bir polisin şehit olduğu saldırının şüphelileri olduğu belirtildi. Edinilen bilgiye göre uygulama yapan polis ekipleri şüphelendikleri bir taksiyi durdurmak istedi. Taksideki biri kadın 2 kişi, polise ateş açınca çatışma çıktı. Çatışmada 2 şüpheli yaralı olarak yakalandı. Yaralılar şüpheliler, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralı kadının hastaneye sokulurken slogan atması dikkat çekti.

Yaralı olarak yakalanan şüphelilerin, yaklaşık 2 ay önce Gaziosmanpaşa’da bir polisin şehit edildiği saldırıya karıştığı belirtilen kişiler olduğu ifade ediliyor. Çatışmanın yaşandığı yerde kurşun izlerinin bulunduğu 2 araç çevresinde polis inceleme yapıyor. Polis, olay yerinde şüphelendiği bir kişiyi de gözaltına aldı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...