Su testisi…

Cezaevinden bir hafta önce tahliye edilen Cemil Yılmaz, evinin önünde tabancayla vurularak öldürüldü.

Su testisi…

Adana’da uyuşturucu suçundan tutuklu bulunduğu cezaevinden bir hafta önce tahliye edilen 36 yaşındaki Cemil Yılmaz, evinin önünde tabancayla vurularak öldürüldü.

Olay, bugün merkez Yüreğir İlçesi’nin Selahattin Eyyübi Mahallesi 8213 Sokak’ta meydana geldi. Uyuşturucu ticareti yapmak, bıçakla adam yaralamak suçlarından poliste çok sayıda kaydı bulunan Cemil Yılmaz, bir süre önce Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda yakalandı. Tutuklanan Yılmaz, geçtiğimiz hafta da 3’üncü Yargı Paketi’nden yararlanarak tahliye oldu.

Denetimli Serbestlik uygulaması kapsamında Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği’ne gidip imza veren Cemil Yılmaz, evine döndü. Evinin kapısının önünde plastik sandalyede oturan Yılmaz, bir kaç dakika sonra silahlı saldırıya uğradı. Kimliği belirlenemeyen saldırgan tabancasını peş peşe ateşledi. Sokakta oynayan çocukların gözleri önünde Cemil Yılmaz’ı vuran saldırgan olay yerinden kaçtı. Vücuduna 3 kurşun isabet eden Cemil Yılmaz, ambulansa Özel Başken Üniversitesi Yüreğir Hastanesi’ne götürüldü ancak kurtarılamadı.

Olayın uyuşturucu alış verişinden kaynaklanmış olabileceği üzerinde durun polis katil zanlısı veya zanlılarını yakalamak için çalışma başlattı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...