Trafik, sıcak ve açlık

Köprü trafiği gün geçtikçe içinden çıkılmaz bir hal alıyor. İnsanlar uzun trafik kuyruğunda hem sıcaktan bunalıyor hem de aç kalıyorlar.

Trafik, sıcak ve açlık

İstanbullular'ın trafik kabusu bitmek bilmiyor. FSM Köprüsü'ndeki bakım çalışmaları nedeniyle trafik çilesi dün de devam etti. 17 Haziran'da başlayan çalışmalarda kapalı olan iki şeride üçüncüsünün eklenmesi Avrupa'dan Anadolu yakasına geçişte trafiğin durma noktasına gelmesine neden olmuştu. İstanbullular köprüden geçebilmek için yollarda sabahlamak zorunda kalmıştı. Ancak bu durumdan ders çıkartan İstanbullular, dün Anadolu'ya geçişte FSM köprüsünü tercih etmedi. Her gün Avrupa – Anadolu geçişinde oluşan kilometrelerce araç kuyruğu bu kez Boğaziçi köprüsünde de görüldü. FSM köprüsü ise az da olsa rahatladı. Önceki gün Mahmutbey'de başlayan yoğunluk dün Seyrantepe'deydi.

TRAFİK YİNE ÇILDIRTTI

FSM Köprüsü'nde 17 Haziran'da başlayan ve 3 ay süreceği belirtilen bakım çalışmaları nedeniyle oluşan trafikte araçlar adım adım ilerleyebiliyor. Araçlarında saatlerce mahsur kalan vatandaşlar isyan ediyor.

SICAK BUNALTIYOR

Yazın en sıcak günlerinin yaşandığı bugünlerde köprü trafiği daha da çileden çıkartıyor insanları. Mevsim normallerin üzerinde seyreden hava sıcaklıkları yaşanan trafik sorununu çekilmez bir hale getiriyor.

UZUN BEKLEYİŞ ACIKTIRIYOR

Saatlerce yolda trafiğin açılmasını bekleyen insanlar, bir süre sonra açlıkla da mücadele etmeye başlıyor. Yol boyunca yemek yeme şansı olmayan sürücüler aç bir şekilde trafiğin açılmasını ve eve gitmeyi bekliyor. Sürücülerin diğer bir şikayeti ise tuvalet ihtiyacını giderememek. Uzun bekleyiş bu açıdan da yolda kalanları zorlayan bir unsur.

 

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...